Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gond ha a babám rendszertelenü...

Gond ha a babám rendszertelenül szopik?

Figyelt kérdés

2 hetes a babám.Ha alvós napja van akkor 3-4 óránként szopik

de ha fáj a pocija alig tudom elaltatni és akkor csak úgy hogy mellre teszem.De töbször mert hiába aludt el úgy a cicin hogy semmivel nem tudom felkelteni lerakom a kiságyba

és elkezd sírni.Csinálhatok bármit ha nem rakom cicire nem lehet elaltatni.Hogy oldjam ezt meg nem gond ha sűrűn szopik és nincs meg ez a 3 óránkénti szopás?


2009. márc. 11. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdésem van. Pár száz éve, vagy még korábban, akár az ősembereknél nézegették az akkor még nem létező órát???

Szerintem ahogyan csinálod az jó, én abban a szoptatásban hiszek ami az anyának és a babának a legjobb. ili

2009. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Nyugodtan szoptasd igény szerint, majd néhány hónap alatt ő fog kialakítani egy rendszert, amit te is csiszolgathatsz egy kicsit, de jobb, ha a babához igazodsz. Nekem 4 gyerekem van. Amikor a legidősebb született -16 éve-, akkor volt szokás, hogy óra szerint etették a babákat (ha éhes volt, ha nem). Amikor a 2. babám megszületett, akkor már lazábban vették a dolgot és én már akkor igény szerint szoptattam őt. Nála is beállt a rend néhány hónap alatt. A két kicsinél is így volt. Nyugodj meg, jól csinálod! Csak figyeld a babád igényeit és csináld úgy, ahogy jó nektek:))) Sok boldogságot a babához!
2009. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, állandóan cicizett volna, azon aludt, ha leraktam felkelt! Nem azt mondta az orvos, hogy nem gond, hogy állandóan cicizne csak így nem tudok rendszert kialakítani! Meg, hogy azért lehet mert nagyon igényli az anyai közelséget és csak akkor nyugszik meg ha mellen van! Hát rendszer tényleg nem lehet így kialakitani!:) Nálunk végül az vállt be, hogy mellé raktam a pizsomámat és kapott egy cumit! Onnantól tudtunk sétálni menni,( mert előtte az utcára sem mertünk kimenni mert sírás volt!), elvolt egyedül a kiságyban a pizsivel mikor leraktam és jobban is aludt! Igaz most 3éves és még mindig a pizsijeimmel alszik, de nem bánom!:)
2009. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)A pizsi dolog nagyon jó ötlet:D
2009. márc. 11. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!