Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki fekve szoptat, annak...

Aki fekve szoptat, annak milyen pózban fekszik a babája?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy oldalt vagy hanyatt!

A kisfiamat a kezdetektől fekve szoptatom. Eddig az oldalán feküdt, de már kaja közben is tornáznia kell, és egyből a hátára gurul. Így nem nagyobb az esélye a félrenyelésnek? 5 hónapos.


2009. márc. 6. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy rendesen ki tudja szívni a tejcsit.Az enyém meg hasra fordul, kb 6 hónapos korátol csinálja ezt,most egy éves.Próbáld meg kitámasztani a hátát.
2009. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor pár hetes volt oldalt(hátul megtámasztva. AZtán mai napig hanyatt) 8 hós
2009. márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is haton szopik. Melletem fekszik a fejet oldalra forditja es ugy eszik mar az elso fekve szotatastol fogva. Probaltam kitamasztani a hatat de mindig kiloki a plusteknost es csakazert is hatra fekszik. Ha pedig oldalra fekszik a fejet ugyanugy forditja es az arcsa lefele van. Szoval nagy kope. De igen igy sajnos ferrenyel neha. Akkor felultetem.
2009. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elozo vagyok a babam 4 honapos.
2009. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lányomat 11 hónapig szoptattam, elejétől fekve. Én is oldalt ő is, velem szemben. Általában én mindig fogtam a popsiját-derekát, közben meg ahogy tudtam még simogattam is.

Ahogy te írod, félre is nyelhet, és szerintem nem olyan kényelmes neki annyira kitekeredve, hiába ő csinálja, még nem tudatosan. Szerintem ekkor még pici ahhoz, hogy direkt csinálja, egyszerűn csak ahogy írod is, tornázik. Szerintem próbáld csak az oldalára fordítani. De félre bármilyen pózban nyelhet, ha egy kicsit elalél, nem figyel oda.

Most a fiam is úgy szoptatom, mint lányom, igaz, őt még csak egy hete. :)

2009. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Boldog babázást mindegyikőtöknek!

2009. márc. 6. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!