Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hete szultem es szoptatok...

3 hete szultem es szoptatok elso perctol fogva. Ugy kb 3 napja rettenetesen faj a balmellem. Nincs kisebezve, hanem szopizas utan nagyokat nyilall. Mitol lehet? Rettenetesen faj!

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon erős még a tejleadó reflexed, ilyenkor ez eléggé kellemetlen tud lenni, de folyanatosan jobb lesz, kitartás! amit még figyelj, nehogy begyulladjon. Tapintsd át a melledet, ha érzel benne fájó csomót, akkor masszírozd, meleg vizet folyass rá, fejd és szoptasd ki amíg nem múlik el. az elején nekem is volt ilyen, szerencsére időben észrevettem, nem lett soha nagyobb gond.

Ajánlom figyelmedbe a la leche ligát (lll.hu) ahol nagyon jó tanácsokat kaphatsz bármilyen szopi- vagy mellproblémára.

2009. márc. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordúlt és amikor megvizsgáltam a mellem találtam benne csomót.Szopi elött és közben is mazsíroztam és még aznap elmúlt.Meleg víz és maszírozás bisztossan segít.
2009. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!