Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos Avent mellszívómmal...

Elektromos Avent mellszívómmal problémám van. Van valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Alig 1,5 hónapja használom rendszeresen (már nem szoptatok, hanem fejek és üvegből etetek), és egyre többször előfordul, hogy a membránnál (amit húzkod a gép fel-le) feljön a tej a membránba, és így persze az elektromos rész is tejes lesz belül. Nem szabadna feljönnie. Tudom, hogy mikroszkopikus résnek kell lennie, hiszen a műanyagot valahogyan csak átdugták a szilikonon, de akkor is zárnia kéne, és ez így nem normális. Ez a hülye szelep is rájátszik, mert ez az újfajta (csőr alakú, nem csillagos) nem engedi le egyből a tejet, megáll felette egy kicsi, és szerintem emiatt is lehet ez a gond. De lehet, hogy csak nálam van.
2009. márc. 1. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyen van és egyenlőre nem volt vele semmi gond.
2009. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor reklamálok. :) :(
2009. márc. 2. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is használom ugyan csak 4 napja még. Eddig nem volt gond :)

Viszont, a barátnőm az Avent kizárólagos forgalmazójánál dolgozik. Továbbítottam neki a probémád, mire azt mondta, hogy így nehéz lenne megállapítani, el kellene vinni szervizbe. Van ugye garija? Egyébként, ha jól tudom, az említett alkatrészt cserélni kell időnként.

Remélem sikerül megoldani :)

2009. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajna nincs garancia rá, mert kéz alól vettem, de teljesen új volt. 2 hónapja használom, ezért nem értem, hogy mehetett tönkre a membrán ilyen hamar, hiszen az első babámnál is Aventem volt, kézi, és majdnem 11 hónapot kiszolgált egyetlen membrán. Köszi szépen a választ, meg hogy utánajártál. :)
2009. márc. 3. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!