Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az elektromos mellszívó...

Az elektromos mellszívó lerövidíti a fejési időt?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja Avent kézi fejőt használok, nagyon jó, de már fél óráig is eltart mire kifejem a két mellet. Persze közben a babám üvölt, hogy nem vele foglalkozok. Érdemes befektetni egy elektromosra, hogy gyorsabban menjen a dolog?
2011. aug. 23. 06:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem ment tőle gyorsabban, viszont az nagy megkönnyebbülés volt, hogy a kezem már nem fájt. Sokat kellett fejnem, a kézit már nem bírtam nyomogatni.
2011. aug. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.A kisfiam 2hónapos azóta fejem neki a tejet,lusta szopizni:(Nekem is Avent kézi fejőm van,de nekem is nagyon fájt már a kezem,így beruháztam egy elektromosra,nem rövidebb vele a fejés idő,sőt nekem nem is szívja úgy ki mint a kézivel,szóval én eladom:-)Lehet,hogy másnak bejön,akitől vettem,ő is sokat használta és neki nagyon hamar lejött vele a tej:)Üdv
2011. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elektromos mellszívó munkát és fáradtságot spórol meg.

Tudod, hogy egy nap hány mozdulatot végzel (hányszor nyomod meg vagy húzod meg a kart), Egy órás fejés alatt kb.3600-szor! Minden mozdulat kb 1kg tömeg megmozdításával egyenértékű.

Gyorsabban a gyorsabb (de nem túl gyors) elektromos mellszívóval, illetve a két szívófejes készülékkel tudsz fejni. A legjobbak: Medela Swing (otthoni) és a kórházi fokozatú Medela Syymphony bérelhető készülék. Ezek nem olcsó készülékek, de rengeteg időt megspórolhatsz velük.


Lehet, hogy a lassú áramlást a nem megfelelő méretű szívótölcsér okozza. Ha mélyen beszívja a mellbimbót, a tejvezetékek megnyúlhatnak, keresztmetszetük lecsökken és hiába van kinn a vákuum, benn a tej, az bizony nem akaródzik kijönni. A Medela mellszívókhoz kapsz a méretednek megfelelő méretű tölcséreket (PersonalFit)

2011. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!