Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S.! Szoptatással kapcsol...

S. O. S.! Szoptatással kapcsolatban 2 kérdés?

Figyelt kérdés

1., 2 hónapos a babám, azóta szoptatom rendesen. Ma sürgősen műtétre kellett mennem (vmi bent maradt a méhemben, amit ki kellett kaparni). Már túl vagyok rajta, most értünk haza. Seduxenes altatót kaptam vénásan 11kor, azóta fejek 3 óránként, és kiöntöm a tejet. Mennyi idő múlva szoptathatom újra? Éjjel 2kor szerintetek? Vagy az még korai?

2., Addig mélyhűtőben tárolt előre lefejt tejet adunk neki, de van közte még az első hétről félretett előtej-szerű, olyan sárgás szinű. Azt is adhatom neki? Tápláló ebben a korban is az a tej?


Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 9. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel már nyugodtan szoptathatod. A véredbe került gyógyszer 3-4 órán belül kiválasztódik az anyatejbe, azóta már kiürült. De a biztonság kedvéért várj az éjszakáig, főleg mert egyrészt álmosan jobban elfogadja a cicit a cumisüveg után, másrészt éjjel úgyis több a tej, így simán vissza is áll a szopira:)

A régi tejet is odaadhatod neki nyugodtan.

2011. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a véleményem mint az elsőnek.
2011. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem placenta maradt vissza,engem is altattak.3 órát hagytak pihenni,de utána nem mondták hogy ne szoptassak.Felkeltem mentem érte és meg etettem.Így utólag te csináltad jól!Persze lányomnak semmi baja nem lett belőle,de ha nem lett volna annyi bajom akkor én is így gondolkodtam volna,lefejem,kiöntöm.De ennél nagyobb gondom is volt,sajna.2.Szerintem az a legtáplálóbb amit az elején kapnak.Ne vesszen kárba én oda adnám neki,ha kevés úgy is jelzi!

2011. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ, megerősitést :-)!!
2011. ápr. 9. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!