Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig ne egyek k betűs ételeket?

Meddig ne egyek k betűs ételeket?

Figyelt kérdés

A baba hány hónapos koráig?

Káposzta, karalábé, karfiol, brokkoli. Van más is?


2009. márc. 1. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Miért ne ehetnél? Ártalmas? kefír? kenyér? keksz? akkor nem ehetsz KAJÁT sem? :)
2009. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
hú ez engem is érdekelne
2009. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ameddig meg nem kívánod!Minden babánál más az ami bánthatja . Az én lányommal 3 hónapos koráig tejet , tejterméket nem tudtam enni, ha ettem-ittam akkor másnap nagyon sírt . Próbálgasd , hogy mit bír a pici pocija . Nekem nem volt gond a k betüs zöldségekkel .
2009. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem négy hónapos a baba nem volt has fájos és már én csipegetek pufastosakat de csak néha nem volt baj belöle
2009. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
z
2009. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most 5 hós, anyatejes. Hasfájós volt, a csípős ételek is zavarták eddig. Salátába anyósom kevert káposztát, tehát nagyon kis mennyiség, ez zavarta. Tejcukor-,tejfehérje- és sertéshúsallergiám van, úgyhogy azt se tudom mit egyek.

Előre is köszönöm a válaszokat, és az eddigieket is.

2009. márc. 1. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is szoptatom, 4 hós. Most kezdtem kisebb mennyiségben próbálgatni puffasztóbb ételeket. Mivel már nem hasfájós (nagyon az volt), kipróbáltam a borsót, káposztát, brokkolit, és csak nagyobb pukik voltak de nem is biztos hogy attól. Bablevesnek a levét mertem csak, de azért még baboskáposztát nem mernék enni :) Szerintem ha már nem hasfájós, nyugodtan próbálkozz te is, mert kellenek ezek az ételek is a szervezetnek.
2009. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 8 hós, de a káposztáért még mindig raklamál. Sem a töltöttkáposztát, sem a káposztasalátát, sem a párolt káposztát nem viseli el, visít és egy hétig káposztaszagot áraszt magából...

Neked kell kitapasztalni, hogy mikor mit ehetsz már.

Ezeken kívül én a többit már próbáltam, azokkal nem volt gond:-)

2009. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!