Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel lehet a tej mennyiséget...

Mivel lehet a tej mennyiséget növelni? Már próbáltam More milk kapszulát ricinus communis ch5, teák!

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám és most hogy beteg vagyok lázas még kevesebb már potólni is kell!annyira szerencsétlennek érzem magam hogy képtelen vagyok szoptatni!
2009. febr. 28. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
szia! nekem az enyhén buborékos ásványíz segített (ne is írjátok hogy barom vagyok, de tényleg bevált).
2009. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd magad szerencsétlennek, ez nem a te hibád. Tejserkentő az urtica urens ch5, különböző szoptatós teák (Hipp, Laktoherb, stb.), köménymagleves, madártej, barna sör, alkoholmentes sör. Mindenkinek más jön be. A lényeg, hogy igyál sok folyadékot, levest és pihenj rengeteget. A pihenés és nyugalom a legfontosabb, ne aggódj, nem lesz baj!


Mielőbbi gyógyulást és boldog babázást!

2009. febr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a bíztatást!

A bubis vízet is kipróbálom!

2009. febr. 28. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!