Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kislanyom 4 honapos elmult,...

A kislanyom 4 honapos elmult, a tejem megfazott, adhatok neki bolti tejet?

Figyelt kérdés
forralt tejet remelem adhatok neki, a tapszernek rossz ize van, es nem akarja meg inni, segitsetek
2011. márc. 26. 22:51
1 2 3
 11/22 xStefix ***** válasza:

(4 hónapos kor után sem ajánlott elkezdeni a hozzátáplálást!)

Egyébként egyetértek a felettem írókkal.

2011. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Sogórnőm 6 hónapos gyereke,szinte belehalt a tehéntejbe.Hasmenést kapott tőle,rengeteget ültek kórházba,azóta sem tud tejet inni,és nem fejlődött úgy ahogy kellett volna.13 éves ,de 8 évesnek néz ki.
2011. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Bocsika, hogy nem a témához szólok, de én a 8:48 citrusallergiással szeretném a kapcs.ot felvenni.
2011. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, a citrusallergiás!
2011. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 xStefix ***** válasza:
"Citrusék", állítsátok be magatoknak a privi funkciót az adatlapon, akkor közvetlenül egymásnak is tudtok levelet küldeni. (Persze nem elküldeni akarlak titeket, csak szóltam.:)
2011. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én vagyok citrus1. Nem állítom be a privit, mert már nem tudok belépni abba az e-mail fiókba!
2011. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szia Citrus!

Az egészségnél teszek fel kérdést ott folytathatjuk.

2011. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

nem tudtam géphez ülni, mert nagyon nagy problámáim voltak, nost le irnám azt hogy hogyan is értettem azt hogy a tejem meg fázott,

:

ég a mellem, nem folyik a tejem, tehát a lányom nem tud jól lakni, alig pár csepp jön, de aztán jó pár pohár neo citrántol, vissza jön, és ugyan olyan a tejem amilyen volt, normális,!

2011. ápr. 14. 02:40
 19/22 anonim ***** válasza:
Az király ,mert szoptatás alatt nem szabad neocitránt inni...
2011. ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 xStefix ***** válasza:

Nem a neocitrántól jön vissza a tejed, hanem a plusz folyadékbeviteltől, inkább. - Egyébként lehet, hogy nem iszol eleget?

Feltűnt még az égő mell - nincs véletlenül kezdődő mellgyulladásod? Valahol piros folt a melleden? Kemény, feszülő, fájó mell? Akkor szokott ilyen lenni. Ha pedig így van, akkor szoptatni és fejni kellene ezerrel, mert megpangott a tejed. És ez a pangás (a ritkuló ürülés miatt) simán visszafoghatja a tejtermelésed.

2011. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!