Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kislanyom 4 honapos elmult,...

A kislanyom 4 honapos elmult, a tejem megfazott, adhatok neki bolti tejet?

Figyelt kérdés
forralt tejet remelem adhatok neki, a tapszernek rossz ize van, es nem akarja meg inni, segitsetek
2011. márc. 26. 22:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, mi fázott meg???

Bolti tejet TILOS 4 hónapos babának adni, még forralva sem lehet. Csak anyatejet vagy tápszert kaphat.

2011. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mi a jó Istent jelent az, hogy a "tejed megfázott"??? Még véletlenül se adj neki bolti tejet, forralva se, nagyon pici még!! Ha mindenképp pótlás kell, próbálkozz inkább másik tápszerrel.
2011. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ne ad neki
2011. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Én 3 hónapos koromig szopiztam,aztán eltoltam a cicit.Anyukám tehén tejet adott nekem persze hígitva.Semmi bajom nem lett és nagy egészségnek örvendek.

Az én lányom is 4 hónapos és ha ne adj Isten nem akarna szopizni én adok neki tehén tejet.

Ha bizonytalan vagy akkor inkább kérdezd meg a gyermek orvost.

2011. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

A tejed nem tud megfázni. Pontosan mit értettél ez alatt a kifejezés alatt? Ha te vagy megfázva nyugodtan szoptathatsz tovább, még ha lázas is vagy.

Tehéntejet nem szabad adni egy éves kor előtt forralva vagy higítva sem.

2011. márc. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hova tűntél kérdező? Miért nem válaszolsz?
2011. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy megfázott?Ha te beteg vagy akkor is szoptathatod

a babádat.Bolti tejet vagy házi tejet semmi féle képen ne adjál neki!Akkor inkább tápszert.

2011. márc. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam bolti tejet.

Most laktóz-glutén-és citrusallergiám van.

Meg NE PRÓBÁLD! Az én babám is tápszeres, naná, hogy az első nap nem issza meg. A cumisüveg is idegen neki, meg más az íze. De megszokja!

Könyörgöm ne csináld!!!!

2011. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

Ha 4 hónapos elmúlt vannak a korának megfelelő ételek, például tejpépek, amiknek kimondottan jó ízük van. Bébiételek, gyümölcsök, babajoghurtok.

nem hiszem, hogy bolti tejjel kéne kezdeni a hozzátáplálást.

Nem is pont az allergia miatt, hanem, ha rendes gyerekkajára nincs pénzed, akkor gondolom boltiból is az olcsó UHT tejet vennéd, ami tejszínű víz, abból az égvilágon semmi de semmi tápanyaghoz nem jut a baba. Mert ultramagas hőmérsékleten elpusztul az összes hasznos vitamin, tápanyag. De még egy minőségi tej sem hiszem, hogy megfelelne teljes értékű tápláléknak egy baba számára.

2011. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Bolti tejet még véletlenül se adj neki!!! A tápszerhez kell pár nap még hozzászokik, de ha nem válik be, akkor vegyél másfajtát, hátha az ízlik neki. 6 hónapos kortól peid jöhet a hozzátáplálás, mellette persze 1 éves koráig a tápszer.
2011. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!