Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak az égő, érzékeny...

Mit csináljak az égő, érzékeny duzzadt mellbimbómmal?

Figyelt kérdés

15 hónapja fejem a mellemet.Olyan sok tejem lett,hogy már 10 hónapja anyatejleadó is lettem.Havi szinten elvisznek 25 liter anyatejet.Rettenetesen fájnak a mellbimbóim s nagyon vörösek.

Tegnap már sírtam is!Mit csináljak velük?Hogy csökkentsem a tej mennyiségét?

S ha érzem,hogy tele van?Ha elapad a tejem megszűnik ez a szörnyű érzés a mellbimbómnál?

Valami bajom lehet a mellemnek az állandó mellszívástól?


2011. márc. 16. 07:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Naponta 5-ször fejek.

Melltartó nélkül már nem is tudok létezni.

2011. márc. 16. 07:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szoptatsz, csak fejsz? Mert ha szoptatsz, akkor hagyd rajta a melleden a babanyálat és némi anyatejet - ez a legjobb szer rá. A tejet csökkenteni pedig a szoptatás/fejés mennyiségének csökkentésével lehet. Vagyis kezdd úgy, hogy ugyanannyiszor fejsz, mint eddig, de kevesebbet fejsz ki egy-egy alkalommal. Szépen, fokozatosan kell kihagyni egy-egy fejést, másként be fog gyulladni a melled.
2011. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

15,5 hónapja csak fejem elektromos medelával.Szerintem már szétszívta a gép,azért fáj ennyire.

2011. márc. 16. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Patikában vegyél Garmastan kenőcsöt, az a legjobb! 1-2 nap alatt helyrehoz. Csökkenteni csak nem fejéssel, folyamatos borogatással és masszírozással tudod, de így sanszos, hogy elapad a tejed. Esetleg fejj ritkábban, és masszírozd folyamatosan, hogy ne csomósodjon be.
2011. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm veszek kenőcsöt s megpróbálom!
2011. márc. 16. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!