Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós, abortuszos kérdés?

Szoptatós, abortuszos kérdés?

Figyelt kérdés

volt olyan vkinek, h szoptatta babáját, és közben abortuszra ment? hogy tudták megoldani? nem kavarta nagyon be a babát?

csak válaszokat várok, leszólást NEM!!!! köszönöm!


2011. jan. 24. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Szia

Ha reggel veled kezdenek kb délbe már mehetsz is.Fejsz le tejet és addig azt issza a babád.Mondjuk ilyen tapasztalataim nincsenek szóval,hogy ez lesz e valamilyen hatással a tejedre meg ilyenek azt nem tudom.

2011. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszönöm,én is vmi ilyesmit gondoltam...csak tapasztalatot szívesen olvastam volna erről :(
2011. jan. 24. 18:25
 3/18 xStefix ***** válasza:
51%
:'(
2011. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem missed. abortuszom volt, amikor még szoptattam a 14 hónapos babámat.

Reggel még szopizott, aztán kórházba mentem, késő délután értem haza. Este és éjjel nem mertem szoptatni a kapott altató/kábító miatt (lehet, hogy lehetett volna, csak én akkor még nem mertem erre gondolni) másnap pedig már nem kellett neki a cici. Nagyon nem is erőltettem, úgyhogy neki sajnos így maradt abba a szopi.

2011. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

:( sajnálom!

mi még csak 7 hósak vagyunk... így remélem vhogy jól megtudjuk oldani...

2011. jan. 24. 19:10
 6/18 anonim ***** válasza:

Igen valószínű,hogy reggel mehetsz,du jöhetsz.Fejsz előre tejet,és azt odaadják neki.Mivel altatószert kapsz,ezért le kell majd utána 1-2x fejned a tejet,és azt nem adhatod oda.De ha megkérdezed azt aki altat az megmondja pontosan,hogy mit javasol ez ügyben.

Inkább a stressz ami bezavarhat...

2011. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Miért nem tartod meg?


4 gyerkőc anyukája

2011. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
még csak 24 vagyok, és túl korai lenne az első baba után. még várnánk pár évet, had élvezzük ki teljesen az elsőt...amennyi figyelmet csak lehet mindet meg szeretnénk adni!
2011. jan. 24. 19:59
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak lebeszélni ,mert a Te döntésed,nálunk is kis korkülönbségesek a gyerekek,nincs egészen 11 hónap,de remekül összenőttek már.Most másfél éves a kicsi,vannak nagyon nehéz napok,főleg az elején volt,kicsi még 3 óránként evett,nagy meg fogzott.

Kérdésre válaszolva,fejjél előtte tejet amennyit lehet,ha tudsz tegyél el a mélyhütőbe is,igy az az 1-2nap,amig nem lehet feltehetőleg az altató miatt,addig is tud anyatejet kapni a babád.Reggel mész,estére már otthon is vagy.

2011. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 xStefix ***** válasza:
32%

És el tudnád venni a második babád életét, miután látod, hogy milyen lett a nagyobb? Miután növesztgetted a pocakodban és megszülted, most pedig neveled?


Isten lássa lelkem, nem bántani akarlak, de nagyon szíven ütött, amikor olvastam a kérdésed. Ismeretlenül is siratom a babádat...

Nehéz az élet. :(

2011. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!