Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a babának nagyon fáj a...

Ha a babának nagyon fáj a foga és emiatt nem tud szopizni, akkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Cumisüvegből elfogadja, de félek, hogy rámegy a szoptatás.
2011. jan. 20. 21:21
 1/5 kisnita ***** válasza:
Próbáltál már adni neki valamit a fogzásra? Dentixot ajánlják, állítólag nagyon jó. Próbáld ki hátha segít és akkor fog tudni rendesen szopni.
2011. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kiskanállal etettem meg olyankor, időigényes, de legalább nem kell cumisüveg. És nem is ér az ínyéhez a kanál.

Dentinox néha bevált, de nagyobb fájdalmaknál már sajnos nem. Akkor Nurofent adtam, szuszpenziót, rá 15 percre már tudott szopni.

2011. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xStefix ***** válasza:

Egyetértek!

A Dentinoxszal vigyázz, mert lidokain van benne, úgyhogy nem szabad túl gyakran használni.

2011. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a dentinox bevált, de valóban naponta - úgy emlékszem - 3-szor lehet neki adni, max. egy borsónyit. Javaslom, hogy szoptatás előtt kb. 5-10 perccel add neki. Én nem adnám neki másképp, csak szoptatással. Inkább arra kellene törekedni, hogy hamar áttörjön a fogacska. Sokat-sokat rágcsáljon. Hűtőrágóka szupi, no meg a babafogkefe, azt egészen hátra be tudja tolni a szájacskájába.
2011. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van dentinox oldat,azzal annyiszor kened neki amennyiszer akarod,mert abba nincs lidocain.
2011. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!