Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire gyakori, hogy valakin...

Mennyire gyakori, hogy valakinek gondja lesz a második gyerek szoptatásával, ha az elsőnél tökéletesen ment minden?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata?
2011. jan. 15. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az elsővel nem volt semmi gondom,nagyon jól szopizott,sokat is evett.

Másodikkal sem volt igazából,esetleg csak annyi,hogy ő az első napokban aluszékonyabb volt,nem érdekelte annyira a szopizás,de a tejem ugyanúgy beindult és ugyan olyan sok van,mint az elsővel.

2011. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xStefix ***** válasza:

Az eddigi élményeid, gyakorlottságod és a tudás, hogy miért kell valóban aggódni és miért nem, szerintem sokat számít. Pozitív irányban.

(Bár azért az is biztos, hogy az előbbi időszak alatti nehézségek is sok hasznos tapasztalattal járnak...)

Ami most gondot okozhat, a kicsi igény szerinti szopizásának beillesztése a család életébe. Első gyereknél ez még könnyebben megoldható, de a kistesónál már jobban oda kellhet figyelni a szervezésre. (De nyilván itt is vannak tippek, mit hogy érdemes.) Bár nekem a tapasztaltak mindig azt mondják, a többedik gyerek jól be tud illeszkedni a családba, mert ekkorra már kialakul egy jól működő menetrend. Ők már ebbe a készbe nőnek bele, gond nélkül.

2011. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!