Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után 10 hónappal még...

Szülés után 10 hónappal még mindig nagyon nagy a hasam és szinte semmit nem változott. Kb.5-6 hónapos kismamának nézek/ (néznek) ki. Járt más is így?

Figyelt kérdés
Örökre így marad?Császárral szültem,de akkor is le kellene neki menni.
2011. jan. 13. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam,főleg h hasra hizok a legkönnyebben...kérdezték napi 3x h jön a kisteso??10kg minusz után már alakul....
2011. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megijedtem,hogy valami nem stimmel,persze terhes nem vagyok!Azt mondod fogyás után alakul?Én szülés után pontosan annyi voltam mint mielőtt terhes lettem,de azóta 6 kg-ot híztam akkor lehet,hogy én is a hasamra(is).Attól félek műteni kell(plasztikai).Ha állok tök kemény egyébként bár lehet,hogy az is háj:)
2011. jan. 13. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:

azért nézesd meg nincs-e valami kezdődő sérved,nekem nagyon minimális van.(elsö vagyok)

meg nézd meg magad ugy a tükörben h kihuzod magad...tudod,mell ki,hasat be:)))egész más az összhatás,figyelj h ne görnyedt testtartással járj,sokat ront a helyzeten:))

2011. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem teljesen így maradt, ahogy te is írod, másfél évvel szülés után is volt aki megkérdezte, hogy mikor jön a baba. A 2. terhességnél még rosszabb lett a helyzet. Egyrészt szanaszét repedt a bőröm, másrészt szétváltak a hasizmok, ezért totál előreesik a hasam. Rectus diastasisnak hívják, rá tudsz keresni a gugliban, de remélem neked nem lesz ennyire gáz.

Én már kicsit utánajártam a dolognak, első körben torna, de nagy valószínűséggel műtét lesz belőle.

2011. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt még hozzátenném, hogy nem híztam semmit egyik terhesség alatt sem, csak amennyi kilóval voltam több, amennyi a szüléssel le is ment.
2011. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Na,nekem is pont ez van a dr azt mondta szétnyílt az izom.Ha hasizom gyak-ot csinálok 3szög alakban elődomborodik felüléskor.Ez enyhén érdekes.Sajnos a 42. héten nekem is szétrepedt a bőröm köldököm már soha nem lesz...amúgy alacsony vagyok és 4400 gr-al született a drága gyermekem:)én meg víziló vili maradtam...:(
2011. jan. 14. 11:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 21.04-es.Ne haragudj,hogy "nyaggatlak" de van rá valami speciális torna vagy csak általános gyakorlatok,amit gondol az ember?
2011. jan. 14. 13:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!