Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális hogy a 8hónapos...

Normális hogy a 8hónapos babám csak 3-4kanálka bébikaját eszik meg?

Figyelt kérdés

Igény szerint szopizik és csak anyatejet eszik még.Napi 2szer kap bébikaját. De már evett krumplit,banánt,barackot,rizst,gesztenyét,répát,cukkinit,csirkemellet.(meg ami korának megfelelő.)

Ja és csak cicin alszik el.


2011. jan. 3. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán mert ilyenkor már a legtöbb baba megeszik közel 180-200 gr ételt- egy teljes üveg bébiételt- próbáljátok a szopit az étkezés után és ne elött /helyett adni.


Már kell neki a tápanyag a vas a rostok a vitamin. nem becsmérlem a tejed csak a kicsi hamarosan mozogni fog és mászni kúszni ennyi étellel - 3-4 kanállal- nem lesz sok ereje energiája.

2011. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ő tudja mennyi kell neki, nem kell erőltetni.

Eszik majd még egész életében mindenféelét, az anyatejnél viszont egyik sem lesz egészségesebbb

2011. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális, nem normális, de vannak ilyen babák. Pl. az én legkisebbem is ilyen volt. Megkínálni tudtam az étellel, megtömni nem. Alig evett valamit 1 éves koráig, mégis ment már 10,5 hónaposan, előtte mászott is rendesen és volt elég energiája rá. Cicin pedig addig altattam, amíg szopizott (32 hónap). Eleven, mindenevő, jóétvágyú, jóalvó 3 éves kislány már.
2011. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy amíg a súlya megfelelő addig rendben van. Gondolom sokat szopizik még és ezzel eltelik a pocakja. Majd ha ráérez az új ízekre és megkedveli őket,akkor egyre többet fog enni a bébiételekből és a szopi fog egy picit háttérbe szorulni.
2011. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Remélem is hogy meg fogja szeretni a bébikaját:) Nem lehet örökké szopizni csak:D:D

Tegnap 2evőkanálnyit megevett a zöldséges rizottóból. DE ma a sárgarépafőzelék nem tetszett neki csirkemellel..

2011. jan. 6. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!