Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Összekeverhetem a lefejt...

Összekeverhetem a lefejt tejet és az elkészített tápszert? Vagy az úgy nem jó neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 08:16
 1/7 Edit12 ***** válasza:
Persze. Csak a tápértéke nő meg. Én is csináltam és nem volt belőle probléma!
2010. dec. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban is csinálták a nővérek
2010. dec. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. dec. 9. 08:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta hogy ne. Mert az egyik természetes, a másik mesterséges táplálék. Én is lefejt tejet adok a babának, aki 6 hónapos. Ha nagyon ritkán szükséges a tápszer, akkor úgy csinálom, hogy először megitatom vele a lefejt tejet. Utána a tápszert.
2010. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
és akkor mi van , ha az egyik mesterséges a másik természetes? Miért ne lehetne attól összekeverni?
2010. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én is a 14.10-es véleményt támogatom. nekem is azt mondta a védőnő hogy ne keverjem, mert az anyatejet igya meg midnenképpen a picur. utánna jöjjön a tápszer ha szükséges.
2010. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14.10-es vagyok. Nem kérdeztem rá konkrétan arra hogy miért ne keverjem. Egy idősebb védőnőnk van, bízok a szakértelmében. De persze ahány ember annyiféleképpen csinálja :) Ettől függetlenül lehet nem lesz semmi hátránya a babának ha az anyuka keveri a kétféle táplálékot. Ez csak az én véleményem, amúgy kezdő anyuka vagyok, első babával.
2010. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!