Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A már elkészített tápszer...

A már elkészített tápszer felmelegíthető mikróban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

az elméleti válasz: nem

a gyakorló anyukáé: igen


sokszor kapott már úgy tápit a lányom, h megcsináltuk neki melegre mikróztuk de nem ette meg aztán be a hűtőbe és pár óra múlva újra melegítettük.

de hivatalosan NEM:

2010. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyit tennék hozzá az előző válaszolóhoz, hogy gyakorló anyukák valóban gond nélkül melegítik újra a tápszert, semmi gond nem származik belőle. De ha lehet, ne mikrózzatok, nagyon ártalmas!
2010. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor kórházban voltunk a fiammal, ott előre megcsinálták a tápikat egy napra a tejkonyhán. Akkor volt 3 hetes. Azt mondják, hogy amibe már beleivott, azt öntsük ki, mert a nyállal keveredve gyorsan romlásnak indul.
2010. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sosem melegítettem újra, inkább kiöntöttem és csináltam frisset! Biztos, hogy sok kárba ment, de nem mertem vele kísérletezni.
2010. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszületett a kisfiam, és az első pár napban nem volt még tejem, a csecsemőosztály ajtajában álltam sorba tápszeres pótlásért. MINDIG megmikrózták előtte, jól hallottam, hiszen csak egy lengőajtó volt köztünk.
2010. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én láttam, mikrózták a kórházban is az előre elkészitett tápszert. Csodálkoztam is.
2010. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én inkább nem kockáztatok, nehogy megromoljon, ha már áll. Ezért vettünk cumisüvegmelegítőt, a baba vizet ebben langyosítom és csak a tápszert kell beletenni, ha éhes a babám. Olyan a melegítő, hogy be lehet állítani a hőfokot és tarja is. Igaz nem mehetne folyamatosan, eddig még nem lett baja.
2010. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De a mikró használata a kérdés? Vagy hogy újra lehet-e melegíteni?
2010. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!