Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki együtt alszik a babájával...

Aki együtt alszik a babájával és így szoptat fekve éjszaka, az felkel büfiztetni?

Figyelt kérdés

Néha magam mellé venném, nagyon szeret rajtam elaludni, de hasfájós és ha nem büfizik, akkor jobban fog fájni a hasa. Ha meg úgyis fel kell kellnem büfiztetni, akkor már lőttek a fekve-szopinak és a pihinek :)

Szóval hogy ti hogy csináljátok?


2010. dec. 2. 21:07
 1/8 kisnita ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy nem büfizettem. Az összes többi anyuka meg az én anyukám is meg a szomszédok meg az ismerősök egyszóval mindenki hülyének nézett és azt hitték semmit nem tudok mert hogy első gyerek és állandóan fel akartak világosítani. :O Nem hitték el, hogy nekünk így jó. A kisfiamat sose kellett büfiztetni, nem kellett vállra tenni meg simogatni a hátát, feküdt oldalt és büfizett magától ha kellett neki. Nem volt bukós baba szerencsére.

Később mikor már tápis volt szelepes cumisüveget használtunk és nem nyelt levegőt.

Próbáltad már az Infacolt hasfájásra? Igazából nem tudom, hogy hogy működik, pedig sógornőm már mondta mert ők használták, azt tudom, hogy nagyon biztonságos mert nem minősül gyógyszernek. Neki mind a két gyerek hasfájós volt és ezt az Infacolt használták és nagyon bevált nekik. Egy barátnőm a Grepawaterre esküszik (lehet nem jól írom) ő azt vett a kislányának. Próbáld ki valamelyiket hátha nektek is jó lesz.

2010. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem büfiztetem,kiskora óta éjjel nem büfiztetem meg!
2010. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Éjjel én sem.Kicsit emeltebbre teszem a fejét mellettem a párnámra, és jön magától.
2010. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan felkelek a 4 hetes babámmal és fotelben szoptatom, de van mikor beájul és mi sem büfizünk olyankor. Sajnos mi is így egy hét után jöttünk rá, hogy hasfájós a Picur, úgyhogy bepróbálkoztunk a Mecsek Baby teával. De nem issza meg - nem kell neki más csak cici, cumisüvegről hallani sem akar. Pipettával adtunk neki...aztán jött a megvilágosodás amit egy könyvben olvastunk, hogy igyam én a teát. Görény íze van, de tegnap este már sokkal jobban volt. Várom, hogy mi várható ma.
2010. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 xStefix ***** válasza:
Nem. Ha egyébként bukogatós baba, akkor érdemes figyelni és készenlétben állni. De úgyis gyorsan meglátod, kell-e valamit tenned. Ha minden jól megy, durmoltok tovább mindketten. :) (A párna megemelése jó tipp, mi is ezt csináltuk, bár mi nem buktunk.)
2010. dec. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocsánat, hogy közbeszólok, de nekem többször is mondta az orvos, hogy SZIGORÚAN TILOS a babát párnára fektetni!!!!!!! Én magam mellett is hasra fektettem vagy oldalra, így ha jött valami, az kifolyt.
2010. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xStefix ***** válasza:

Szerintem a legtöbben nem "rendes" párnára gondolunk, vagy ha igen, akkor nem a klasszikus pufi típusra. Azt tényleg nem szabad, nehogy belefulladjon a pici.

A kiságyak fekvőrészét lehet emelni, de ugyanezt meg lehet csinálni a nagyágyban is. Csak arra kell figyelni, hogy fokozatos legyen az emelkedés és teljesen sima legyen a felszín (pl. rétegesen eltoltan egymásra hajtogatott vastag takarók, amikre rásimítod a lepedőt).


Nagyobb korban már lehet párnát használni. Az én lányom 1,5 éves kora óta egy kis- és egy félpárnával alszik, néha nem is látom a fejét. :)

2010. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az oldalára fekteted evés után, az felér egy büfiztetéssel. Legalábbis nekünk ez vált be.
2010. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!