Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopi után, ha az nem elég...

Szopi után, ha az nem elég lefejt tejet adok a babámnak cumiból, elfogadja majd később a cicit?

Figyelt kérdés

Félek, mert nem mindig elég a tejem, és néha cumiból kell pótolni, hogy ne üvöltsön. Pár napja van ez így.

Próbáljam meg inkább pohárból etetni?

Vagy mit tegyek?


2009. jan. 14. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem babafüggő, az enyém pl mindent elfogad, kivéve a fogszabályzós cumit. Nekem azt mondták az ápolók a kórházban, amikor teáztattam, hogy nyugodtan adjam neki cumiból. Azóta sincs ezzel bajunk, de a cici a szerelme..:-D
2009. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos mi a másik táborba tartozunk :-( Én is adtam a babámnak 2-3 este cumisüvegből tejet, amit napközben lefejtem, és ki is alakult a klassz kis cumizavar. Ez mára odáig fajult, hogy nem is fogadja el a cicit. 2,5 hónapja lefejem a tejet és így kapja üvegből. Iszonyú macerás az egész napi fejés-steriliálás. Szóval én azt mondom jobb az óvatosság. Ja és ha cumisüveg akkor az anyamellet utánzó tomee tippee vagy mam cumit válaszd, az talán kevésbé zavarja meg. Az biztos, hogy ha újra kezdhetném én nem adnék neki cumit!!!
2009. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem most pár napig kevés volt a tejem, mam-os cumisüvegből pótoltuk az kajcit a korábban lefejt tejjel, de nem volt semmi gond. Próbáld meg, ha látod hogy gondot okozna akkor jöhet a pohár.
2009. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!