Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha megjön a mensi kevesebb a...

Ha megjön a mensi kevesebb a tej? Mikor áll vissza a normál mennyiségre?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Általában kevesebb és az sem olyan ízű. Arra kell figyelni, hogy ha nem fogadja el a baba "azokon a napokon" a tejet, akkor is le kell fejni. Az átlagos mensi 3-7 nap, ha nem fogadja el és nem fejed le, akkor a szervezet ez alatt a pár nap alatt átszokik a kevesebb termelésre.

Ha minden rendben megy, akkor is kell 1-2 nap, mire visszaáll a tej mennyisége.

2009. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megjött, most másodszorra sajnos, és nagyon lecökkent a mnnyiség ami termelődik. Próbálom átvészelni ezeket a napokat, és van h minkét ciciből kell adnom h elég legyen. Az elsőnél mensi után visszaállt a termelés, remélem most is vissza fog (tegnap megjött :-(
2009. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
lassan 6 hónapja szültem már 3X jött meg eddig és elég pontosan. Tejem van még nem érzem hogy csökkenne. Az első alkalommal vettem észre hogy nem ízlett neki mivel csak lögdöste a szájával a cicit. De azóta semmi gond. Most is ezeken a napokon vagyok és rendesen elfogadja. Próbálj meg inni szopis teát ha érzed a csökkenést, nekem pl. a Laktoherb bevállt.
2009. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a gyors válaszokat!!!
2009. jan. 15. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!