Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, próbálkozunk...

Babát szeretnénk, próbálkozunk is már pár hónapja. Ebben a hónapban is megjött a mensi, pontosan 6 napja, mennyiségre kicsit kevesebb volt mint szokott. Előfordulhat az ilyen?

Figyelt kérdés
Valakivel történt hasonló? Már el is múlt, viszont még mindig iszonyatosan szúrkál a hasam folyamatosan eszek, híztam két kilót, cicik megnőttek, pl. egy másfél hete úgy égtek, meg feszítettek, hogy nem lehetett csak beképzelni. És még ami fura, hogy érzékeny vagyok a szagokra, a mosogatószer szagától ma még majdnem hánytam is. A hőm csak egy napra esett le, a mensi 3. napján. Előtte és azóta is magas. A családomban volt már olyan akinek 4 hónapig megvolt a mensije és abból vette észre hogy babát vár, hogy megmozdult. Létezik ilyen, hogy így is terhes valaki? Vagy csak képzelgek?
2008. nov. 13. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
erről úgy tudsz meggyőződni, ha csináls egy tesztet.
2008. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam, csak a mai napig meg voltam győződve , hogy nem lehetséges, viszont a mai napi hányingerem a szagoktól már nagyon gyanús volt és gondoltam megkérdezem, hátha kapok egy kis megerősítést, hogy létezhet e, vagy csak hülyeségeket gondolok! Köszi a választ!
2008. nov. 13. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik szerintem is tesztelj és gyözödj meg h sikerült -e.sok sikert!!!!!
2008. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ha senki nem írja, hogy lehetetlen, akkor lehet megér egy tesztet! Köszi a válaszokat!
2008. nov. 13. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
a szomszedasszonyom a 7. honapban, nem sokkal a szüles elött tudta meg, hogy szülni fog. Eleg ilyesztöen hangzik, de menstruält, es nem gondolta, hogy baba van a dologban. Most mär 4 honapos a kicsit. :-)
2008. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:)))

Ez nem semmi! Azért én észrevenném előbb is, mert elég vékony vagyok, de tényleg nagyon durva dolgok vannak! Köszi a választ! Hamarosan én is okosabb leszek!

2008. nov. 13. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Teszteltél?Mi az eredmény?
2008. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert a hőm megint csak 36,6 volt ma reggel, egyébként meg mensi előtt 37,1 körül, úgyhogy ha baba lenne, akor magas lenne. Semmi értelme szerintem. :) Köszi a kérdést!
2008. nov. 14. 10:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy azt álmodtam, hogy ikreim születtek, két fiú, úgyhogy talán hamarosan összejön a dolog. :)))
2008. nov. 14. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!