Szerintetek normális, hogy 16 hónapos lányom újra rengeteget cicizik?
Sok az új ember, rokon az ünnepek alatt, valószínű szeparációs szorongás is lehet nála de valahogy mégis visszalépésnek élem meg, hogy szinte alig eszik szilárd, normális ételeket, inkább csak a cici.
Tépi a ruhámat és mondja hogy cici, esélytelen hogy eltereljem róla a figyelmet. 😅
Nem, nem kell leszoktatni. Ha ő úgy dönt hogy elég az megint más de nagyon nem értek egyet ezzel az 1 éves korban le kell szoktatni elvvel.
Köszi a válaszokat!
legegyszerubb ha ra se szokott;-))) en 1 napig es 1 alkalommal szoptattam meg a korhazban. soha tobbet mert szamomra undorito volt az egesz. nem fejtem nem szoptattam magatol elapadt , langyos vizzel borogattam es 1 hetig szoros melltartot viseltem meg ejjel is.
tapszert kapott mar az elso naptol a korhazban. szamomra a szoptatas maga a legundoritobb esemeny volt a szulest is beleszamitva.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!