Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi oka lehet annak, ha valaki...

Mi oka lehet annak, ha valaki még mindig szoptatja az 5 éves gyerekét?

Figyelt kérdés
A gyerek még mindig igényli? Vagy az anya nem tud leválni?
tegnap 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Anyai idiotizmus...
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Van olyan gyerek, aki tovább igényli, mint az átlag. És van olyan anya, aki nem más véleményére, hanem a gyereke igényeire figyel.

Egyébkènt általában aki ilyen idős korban még szopik, az csak ritkàn és keveset.

Kicsivel a negyedik születèsnapja után hagyta el a gyerekem az esti szopást. Napi 5 percre volt igénye, anèlkül nem aludt el. Neki volt igénye rá, nekem már sok volt. Egyik napról a másikra már nem kérte.

ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Primitív, beteg elméjű anya vagy értelmi fogyatékos gyermek. Más lehetőség nincs.
ma 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Élvezi az anyja a függést, a gyereknek meg az az érzelmi megnyugvás. 3 éves kornál extrém esetben tart tovább..


Én 2-2.3 nál hagytam abba, erővel kellett leválasztanom, amikor tehette mellen volt, nem ritkult a dolog és nagyon erőszakos volt, néha fájt is, mert nem jött elég és ideges volt, rászorított, meg kb cumi helyett nyammogott rajtam.


Szerintem a természet is úgy rendelte, hogy erővel kell, mikor már vannak fogacskák, ahogy az állatvilágban is kicsit ráhat erővel az anya, hogy váljon már le a gyereke. Nyilván nálunk trükkel is próbálkoznak.

ma 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetben az anya beteges ragaszkodása, pdzichés problémái.
ma 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
A lànyom másfèl èves,de màr kezdem azt èrezni,hogy jó lenne leszoktatni.Az 5 èves lànyomnak szoktam hulyèskedni,gyere igyàl egy kortyot,akkor mindig mondja,hogy fuuuj.Szóval semmikèpp nem normàlis,beteg,pervez szerintem.
ma 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Barátnőm a 4,5 éves fiát szoptatja. Nem lehet több gyerekük és "ki akarja élvezni". Ő ezt állítja. Szerintem beteges.

A férjével válnak. Nagyrészt emiatt is.

ma 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A természetes leválasztódás 3-4 éves kor körül szokott megtörténni, de akár 6-7 éves korig is kitolódhat. Csak ezt nem sok esetben látjuk, mert a legtöbben hamarabb elválasztják őket ilyen-olyan okból.
ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aberráció, gusztustalan
ma 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!