Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tápszert vegyek?

Milyen tápszert vegyek?

Figyelt kérdés

5 hónapos a kislányom, anyatejes. Holnap muszáj vagyok elmenni, nem tudom őt vinni, de egyszerűen nem tudok lefejni tejet, csak baromi keveset. Megetetem mielőtt elmegyek, de a biztonság kedvéért vennék tápszert. A beba 0+ és a milumil 0+ néztem, de nagyon nem értek hozzá. Benne van, hogy egy ekkora babának mennyit kell csinálni? Anyósom lesz vele.

Almalevet kóstolt már, de csak pár kortyot, így ez nem játszik.

Köszönöm a segítséget



szept. 3. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rajta van a dobozon az elkeszitesi mod es az adagolas is, bar ugye a gyereket kell nezni elsosorban, mennyit fogad el.


De meg eleteben nem kostolt tapszert? Meg se vetted? Csak mert ha nem fogadja el, mit csinaltok? Haza tudsz menni?

Lactogen harmony amugy nagyon edes, azzal probalkoznek, de mar ugy tegnap, mert eleg gaz,ha elesben nem lesz mit ennie.

Benne van a pakliban, hogy nem kell neki, en jartam mar igy sajnos.

szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyszeri etetésre bàrmelyik piciknek való jó lesz.

Mi a fura abban, hogy sose kóstolt a pici tápszert és nem tartnaka otthon.

Az enyém se kapott sose tápszert, nem is volt otthon sosem.

szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha tudja, hogy elmegy valahova, akkor ne elesben probalja ki.

Nem az a fura, hogy nem evett meg tapszert, hanem az, hogy nem keszult fel elegge.

szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A következő pár etetès előtt megpróbálhatnál fejni, akkor hátha több jön

Ha igény szerint eszik, akkor is lehet, hogy sejted mikor lesz nemsokàra éhes, és akkor.

szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tudta, hogy mennie kell, van, ami utolsó percben derül ki. Én vittem volna magammal bàrhova a gyerekem. De akkoriban nem volt ilyen hőség. Ilyen időben napközben ki nem vinnék kisbabát.
szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod :)

Még nem kapott sosem. Ha minden igaz, visszaerek a következő etetésre, csak vonattal megyek, ami nem mindig megbízható és a biztonság kedvéért vennék tápszert. Még csak most vesszük meg, úgyhogy akkor most delutan lehet, hogy megprobalok adni neki, megnezni, hogy mit szól hozzá.

szept. 3. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:
2# az egyes meg is magyarázta. Vannak gyerekek ekik elsőre nem fogadják el vagy azt a fajtát nem amivel épp próbálkoznak.
szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eddig sosem volt baj a fejessel. A nagyobbik lányomat 22 hónapos koráig szoptattam, végig tudtam fejni, ha el akartam vagy el kellett menni valahova. Kb 2 hónappal ezelőttig most sem volt baj, percek alatt telefejtem a cumisüveget. De legutóbbi alkalommal 50 ml-t sikerült 2 mellből. Különben eszembe sem jutna a tápszer.
szept. 3. 15:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Koppra ugyanígy vagyok a lányommal, csak ő 7 hónapos és hètfőn kell elmennem (fejni a nagytesónál tudtam, nála szinte semmi a mennyiség, ami lejön, még 1 etetésre való is necces). Ma vettem neki BEBA HA 2 tápszert próbának, direkt a mama adta neki, aki vigyázni fog rá, és elfogadta szerencsére. Szerintem is mindenképp tegyetek egy próbát!
szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!