Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptató anyukák, szülés után...

Szoptató anyukák, szülés után hány hónappal jött meg először a menstruációtok?

Figyelt kérdés
Kislányom most 8 hónapos, és még mindig semmi jele menzesznek. Nem mintha annyira hiányozna, de kíváncsi lennék, másoknál mikor jött meg először.
júl. 14. 13:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én nem is szoptattam kizárólagosan, tápszert is kapott és így is csak 5 hónapos korában jött meg. Én örültem neki, ezzel a környezetemben én vagyok a rekorder.


Szerintem amíg szoptatsz tök normális, hogy nem jön meg,de védekezni kell és én azért 4 hetente előttem egy terhességi tesztet védekezés mellett is, amíg nem jött meg...

júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Amíg szoptattam, nem jött meg. A barátnőmnek a hat hetes kontrollon már mondta az orvos, hogy érik egy tüsző, utána meg is jött neki, pedig szoptatott ő is.
júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mind a 2x szülés után 8hónappal. 10 és 13hónapig szoptattam.
júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1. Gyereknel 4 honapra

2. Gyereknel 10 honapra

3. Gyereknel 13 honapra


Kb mindegyik rendszeres lett onnantol. 3-4 napos csuszasok voltak az elso par honapban.

júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14 hónap, 100% anyatejes baba mellett
júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
10
júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
13 hónapos volt a baba, amikor először megjött. (több, mint 2 évig szoptattam)
júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Elsőnél 15honap. Másodiknál 5 hét...
júl. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Első babánál 9 hónapra, akkor maradoztak ki az éjszakai szoptatások.

A második babánál pont 12 hónapra. Vele rengeteg tejem volt, és szinte könyörögtek érte az anyatejleadónál, ezért éjjel mindig fejtem egyszer, különben felrobbantam volna. A baba egyéves korában építettem le az anyatejleadást, és mikor már sem nem szoptattam, sem nem fejtem éjjel, akkor hirtelen meg is jött.

júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!