Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Iqos szoptatas alatt?

Iqos szoptatas alatt?

Figyelt kérdés
Szerintetek nagy baj ha elszivtam/elszivok egy Iqost ugy hogy szoptatok?
júl. 1. 01:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyrol van szo!
júl. 1. 01:22
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

Biztos van, aki máglyán fog itt égetni. Más közli, hogy rossz anya vagy és minek szülted meg, add örökbe. A harmadik majd azzal jön, hogy ha ennyiről nem tudsz megtenni, később mi lesz majd?


A valóságban egyetlen egy száltól semmi gond nem lesz.

júl. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg egy szál tényleg nem okozna semmit, de egyet minek elszívni? Abból valószínűleg lenne több is, ha meg nem, akkor ki lehet bírni nélküle is...
júl. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy a “csak egy” szál, lesz több is.

Most még aggódsz rajta, aztán elszívsz heti egy szálat, majd napi egyet, és aztán szívod, mint a gyárkémény. Ráadásul az a tapasztalatom, hogy ezeket a hevítőrudakat még gyakrabban is szívják a dohányosok, mint a cigit.

júl. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha vissza akarsz szokni, akkor nyugodtan.

Pedig milyen jó lehetőség a leszokásra a terhesség/szoptatás időszaka.

júl. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szoptatás alatt rendes cigit is szoktak szívni az emberek, terhesség alatt nem jó, legalábbis én úgy tudom. Arra kell vigyázni, hogy mindig moss kezet meg arcot utána, hogy ne adj neki véletlenül sem a nikotinból
júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
6os a nikotin átmegy az anyatejbe. Szóval a baba ígyis úgyis kap belőle.
júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

A nikotin azonnal atmegy az anyatejbe, szoval nagyon sokat ersz vele, ha megmosod a kezed 🤣

Az pedig ugyan felnotteknek is, de egy babanak hatvanyozott sulyos mereg, idegrendszeri karosodast okoz, nagyon nem kene.

Es viszonylag sokaig is tart, mire 1 szal cigi kiurul teljesen a verarambol (azaz akkor az anyatejbol is), azt hiszem valami 24 ora.

Es az iqosban is annyi nikotin van, mint egy sima cigben. Most elszivtal egy szalat, oke, hiba volt. De itt allj is meg kerdezo, mert ezt nem kene. Vagy hagyd abba a szoptatast, ha ujra ra akarsz szokni, meg az is jobb, mint a nikotin.

júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

“Arra kell vigyázni, hogy mindig moss kezet meg arcot utána, hogy ne adj neki véletlenül sem a nikotinból”


Egyrészt az anyatejben azonnal kimutatható, másrészt dohányzás után még sokáig lélegzed ki a káros anyagokat, ami egy babánál sokkal erősebb. Szóval nem lehet bagózni szoptatás alatt sem.

júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
#6-os vagyok: én nem tudtam ezt, esküszöm. Volt egy-két ember a rokonságban aki cigizett szoptatás alatt, és ők arra hivatkoztak, hogy az orvos úgymond "megengedte", mert olyan kevés nikotin megy át az anyatejbe, ami nem mennyiség. De akkor visszavonom ami írtam, bocsánat.
júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!