Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj ha a 4 éves gyerek meg...

Baj ha a 4 éves gyerek meg mindig szopik?

Figyelt kérdés

jún. 30. 22:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%
Nincs testvére, nem is lesz. A legkisebb unokatesó ugyanannyi idős mint ő és messze lakik. Beszéltünk már arról hogy honnan jön a baba, hogy születik stb, de mondom, konkrétan megfogalmazta, hogy számára megnyugtató.
júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
61%
#21 Akkor könyvben, mesében, óvodában látta. Akárhogy magyarázod olyan nincs, hogy egy 2,5 éve nem szoptatott óvodás (bölcsis) emlékezzen arra, hogy milyen szopizni.
júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
33%
Nem konkrétan emlékszik, viszont az ösztöneiben, evolúciósan benne van.
júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Sztem elég beteg dolog
júl. 1. 16:08
 25/27 anonim ***** válasza:
38%
Ítélkezni mások felett, aminek nincs hatása a te életedre és nem ártanak vele senkinek, szerintem az rosszabb.
júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nincs semmi baj azzal aki 4 évesen is szoptat. Nálam a lélektani határ a 2-2,5 év, de semmi bajom azzal aki tovább csinálja. Bár a 7-8 év már nekem is bizarr kicsit.
júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
39%
talan az erettsegi bankett elott abba kene hagyni, nehogy a tancosa mellere boruljon szopni a kicsike. nekem undorito perverz dolog, de felolem a takaritono seprujet is szophatja barki gyereke akar 10 evesen is.
tegnap 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!