Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj ha a 4 éves gyerek meg...

Baj ha a 4 éves gyerek meg mindig szopik?

Figyelt kérdés

jún. 30. 22:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%

Ez csak az anyjára és rá tartozik. Hogy kinek baj vagy sem, az mindegy.

A gyereknek baja nem lesz belőle. Barátnőm lánya 4,5 évesen szokott le. Már 9 éves, nyitott, okos kislány.

jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Miért lenne. Az enyèm is akkor hagyta abba. Egy négyèves nem folyamatosan lòg a mellen, mknt egy újszülött. Az enyémnek pár perc kellett elalvás előtt.
jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Tőlem teljesen idegen, hogy egy 4 évest szoptassak. De baja nem lesz tőle. Az ő dolguk.
jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
Inkább visszataszító.
jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%

6, te sem vagy ép. Egyrészt semmi szexuális nincs benne, másrészt megnézném azt a 4 évest, akire rá lehetne erőlretni a szoptatást, ha nem akarja.


Nem baj, ha egyik félnek se baj. Rajtuk kívül senkinek semmi köze.

Kisebbik gyerekem 3,5 évesen szokott le. Teljesen magától minden presszúra nélkül. 1 éves kora óta rendesen evett, nem pürézett, az anyatej lelki okokból kellett még neki. Amikor készültünk az oviba eldöntötte, hogy ha ovis lesz "lerakja", mint valami függő. 2 hónapja járt oviba amikor egyik napról a másikra elég volt neki. Akkor érett meg rá. Önálló, ügyes gyerek. Nem kellett soha semmilyen pótlék, se az ujja, se cumi.

jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
42%
7es 🤣 ez jutott erről eszembe na de aki még 7-8 évesen is szoptatja az se normális
jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%
Ha 4 évesen normális, akkor 7-8 évesen is az.
júl. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%

Hát szerintem az màr nem okés. Ott már elég nagy a gyerek, kb alig fér az öledve, tud enni, inni normálisan megnyugodni is meg kell tanulni cici nélkül is, szóval nem, szerintem 2-3 éves kor között már nem okés.

Szerintem 4 évesen már a cumisüveg sem okés.

júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Én már 1 éves kor után se szoptatnám a gyereket aki mindent eszik, de hát nyilván vannak ilyen anyák akik rá vannak gyógyulva a gyerekükre
júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Eléggé gáz,de a legtöbb anya szülés után megbolondul és nekik az is normális lenne ha a 7 éves szopna,aki már általános iskolás...
júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!