Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha teljesen átállunk tápszeres...

Ha teljesen átállunk tápszeres táplálásra, a tejem magától elapad majd? Vagy érdemes gyógyszert kérni rá?

Figyelt kérdés

Nem megy a szoptatás, ideges és stresszes vagyok tőle. Ha a baba ébredezik, már gyomoridegem van, hogy etetnem kell. Éjjel sem aludtunk eddig, most a héten kipróbáltuk, hogy a fürdetés után tápszert kapott, hátha segít (+ estére én már totál kivagyok). Így viszont alszik, este 9-től reggelig.


Szeretnék teljesen váltani tápszerre, de tejem viszont van. Ha nem szoptatok, elapad magától? Olvastam, hogy van gyógyszer is, de ha nem muszáj, nem választanám azt.


jún. 30. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha érzed, hogy nagyon feszül, kézzel fejj egy kicsit, annyit csak, hogy megkönnyebbuljon. Hidegebb borogatást tegyél rá.
jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Pontosan úgy cselekedj, ahogy az egyes válaszoló leírta.
jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak úgy a kényelemért nem adnak gyógyszert
jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, rosszul tudod, felírják a két szép szememért is akár.


A többieknek köszönöm a segítséget!

Ha fejek, azzal nem azt érem el, hogy pont több tejem lesz majd?

jún. 30. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
4es, hol? Én nőgyógyász mellett dolgozom és ok nélkül nem írják fel senkinek (halvaszülés pl) Magánklinikán lehet.
jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ott szültem, oda is járunk mindennel kapcsolatban.

(helyileg a Duna Medical)

jún. 30. 13:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Muszáj fejni egy kicsit tényleg csak annyit, hogy megkönnyebbuljon. Ha nem fejed, be fog gyulladni és az borzalmas.
jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi tejed van. Nekem alig volt, így amikor elengedtem a vegyes táplálást, akkor se nem feszült, se nem gyulladt, egyszerűen csak nem szoptattam/fejtem többé.
jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon vigyazz ezzel.nekem amehen kivuli terhesseg utan elindult a tejem. kaptam ra gyogyszert es egy tejcsatorna eldugult lett ott egy kb rizs szemnyi csomo. evente mentem mammogrammra sajat keresre. 11 evig semmi gond nemvolt a 12. evben elrakosodott a kis csomo, lekellett venni a mellemet . 39 eves voltam rekonstrukcios mutettel allitottak helyre nagyon fajdalmas es hosszu 9 oras mutet volt. 2 evbe telt mire felgyogyultam.
júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!