Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás abbahagyása után...

Szoptatás abbahagyása után mennyi ideig normális a mellfeszülés?

Figyelt kérdés
14 hónapig szoptattam, már 5 hónapja abbahagytam. Az utolsó pár hónapban nagyon a jobb lett a domináns mellem. És az azóta is szokott feszülni, picit nagyobb is mint a bal. Nem vészesen, szerencsére soha nem gyulladt be, meg fokozatosan hagyta el a lányom a cicit, úgyhogy fejnem sem kellett. Szóval nem fáj, csak pl meleg víz hatására vagy szex közben picit érzem hogy feszül. Azt nem tudom tej jönne-e még belőle ha próbalnám, de jó lenne ha már inkább elmúlna ez az érzekenyég. Ez mikor várható hogy elmúlik? Nektek meddig tartott? Neten sehol nem találam erről még csak hozzávetőleges infót sem.

jún. 9. 00:05
 1/1 anonim ***** válasza:

15 hónapos koráig szoptattam a kisfiam, de csak a bal mellemből, mert a jobbat ignorálta. Az 2 hónap alatt ürült ki, nem fejtem, csak pár naponta azt adtam oda.


A balt meg egyik napról a másikra vettem el, annak kb 1 hónap volt amíg teljesen kiürült. Naponta kétszer kellett fejnem belőle egy picit, mert nagyon feszült, nagyon kemény volt.

jún. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!