Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Merjek tornázni amíg szoptatok?

Merjek tornázni amíg szoptatok?

Figyelt kérdés

3 hós a babám, eddig sajnos nem fogytam szülés óta, sőt, 1-2 kiló feljött, most próbálom kizárni a hízlaló ételeket, de ugye diétázni sem lehet. Szóval arra gondoltam elkezdenék tornázni, csak féltem a tejem.

Néha így is volt, hogy úgy éreztem kevesebb a tejem, de gyakoribb szoptatással és a Laktoherb teával sikerült visszahozni.

Van Rubint Réka dvd-m és Béres Alexandra. Ti mire tornáztok?


2010. szept. 14. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam,hogy igen elapadhat a tej,ha tornázol fogyózol szoptatás alatt,meg ha mégis lesz tejed akkor nem fogadja el a baba mert savanyú lesz az íze.
2010. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugaodtan tornázz, csak nagyon lassan, fokozatosan kezdd el. Ne legyen izomlázad (már ha ez kivitelezhető).

Én is tornáztam. Nem lehet, hogy valaki mondjuk 1,5 évig, amíg szoptat ne tornázzon.

Vagyis lehet, de nekem nagyon hiányzott a mozgás.

2010. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!