Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után a kórházban...

Szülés után a kórházban kérhetek tápszert? Többi lenn

Figyelt kérdés

Nem szeretnék szoptatni, viszont tudom ,hogy a mi országunkban Magyarország on nagyon mellette vannak, és attól tartok, a nővérek teljesen ki lesznek akadva ,és erőszakosan viselkednek...

Az egy dolog , hogy helyreteszem őket,mert nem hagyom , hogy tiezteletlenul beszéljenek velem , de kötelesség ük adni tápszert ott ??


Kérem szépen ne oktató, vagy szoptatás melletti tanácsokat adjon aki kommentel , hanem a kérdésemre válaszoljon , ha tudja a biztosat ... Köszönöm


2022. márc. 17. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen fognak adni !
2022. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

De amúgy ha így vagy ezzel , akkor szépen vegyél

Tapszert és vidd be magaddal!


A szobatarsam sem szoptatott bár ő egészségügyi okok miatt , ezt tudtak is a kórházban ! Nem csesztettek öt , ő vitt be tapszert !

2022. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez kórház függő.

Van ahol hiába üvöl a gyerek egész éjjel akinek nincs teje annak a babájának se adnak tápszert... Van ahol meg igen.


Ahol szülni szeretnél annak a településnek/kórháznak a Facebook csoportjába lépj be és ott kérdezd meg anonim poszttal.

2022. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha ennyire határozott vagy és tudod, mit akarsz, minek állnál le velük vitatkozni? Sétálj be a Tescoba, vegyél le egy dobozzal a polcról és csomagold be szépen a kórházi táskádba. Megy ez önállóan is.
2022. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Hát meg tudnak szívatni ezzel, és csak akkor kapsz tápszert amikor a pici már besárgult. Én mondjuk szoptatni akartam, de nem sikerült és hiába dajkáltam az üvöltő picit egész éjjel, amikor segítséget kértem csak rám förmedtek, hogy ne sétálgassak, hanem tegyem mellre. (amúgy a csecsemősök többsége nem ért egyet az iszsz-szel, így ott tesznek keresztbe ahol tudnak, a szoptatásnak, se tápszert sem adhatnak csak úgy, mert akkor elveszti a szülészet a plusz pénzt ami a baba barát státusszal "jár".


Egyszerűbb ha gyerek orvossal beszélsz, íratsz ki tápszert és már eleve azzal mész be.

2022. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Azt tudod ,hogy akkor neked is kell kapnod injekciót amitől elapad a tejed? Vagy bele sem gondoltál csak félted a formás cickod? A tejed ugyanis be fog lövelni, ha akarod , ha nem, azt el kell apasztani. Legalább az előtejet add oda szegénynek, sokat számítana neki. Amúgy vigyél tápszert magaddal, és még van oldva.
2022. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
6-os: tényleg minek dajkáltad ahelyett, hogy cicire tetted volna??
2022. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Az én kisbabám nem kapott. Kis súllyal született, sárga is volt, mégsem adtak neki. Végigüvöltötte a kórházi napokat, császáros sebbel baromi kellemes volt. Egy csepp tejem nem volt. Még "fenyegettek" is, hogy addig nem mehetek haza, amíg nem lesz tej. 2.5 kg-os lett a babám, mire hazamentünk.

Soha többet nem hagynám ezt. Ha vállalnánk másodikat, vinném magammal a tápszert. Én sem akartam amúgy szoptatni, csak a kórházban erőltették. A mai eszemmel már nem hagytam volna magam. Állj ki magáért, bátran adj neki tápszert a kórházban is.

2022. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

Nem, nem kötelesek adni. Menj magánba ott kérhetsz tápszert. Legtöbb helyre bevinni se lehet.


De tényleg, miért nem akarod a legjobbat a saját gyerekednek?

2022. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Abszolút magánügye mindenkinek, hogy szoptat-e vagy sem!

Az a biztos, ha inkább viszel magaddal szépen be tápszert, aztán kész, majd ott megcsinálod. Olyan nincs, hogy nem “engedik” bevinni, meg társai. Közük nincs hozzá, megtiltani úgy sem tudja senki!

Ja és a dokidnak is mindenképpen szólj előre, hogy fel tudjon írni gyógyszert, ami elapasztja a tejed.

2022. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!