Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet baja a kisbabámnak?

Lehet baja a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
Tegnap vendégségben voltunk, ahol furcsa íze volt a húsnak. Mivel senki nem panaszkodott, gondoltam csak más a fűszerezés mint amit megszoktam (valami gyömbéres szójás volt, sok fokhagymával). Este már fájt a hasam, de azt gondoltam csak az erős fűszerezés miatt, így este is és éjjel is szoptattam a kisbabám. Hajnalban már nagyon rosszul voltam (hányás, hasmenés). Férjem szintén es a vendéglátóink közül az egyik ugyanúgy. Szóval nagyon valószínű hogy valami nem volt rendben az étellel. Reggel már nem akartam szoptatni a kislányom. Mivel sajnos nem volt itthon tápszer (tudom, felelőtlenség, de ami volt azt egyszer megbontottuk, lejárt és nem vettem másikat) így vízzel próbáltam itatni, amíg férjem keresett egy ügyeletes patikát. Nem fogadta el és a teát sem így kénytelen voltam egy kicsi anyatejet adni neki. Azóta kapott tápszert, de aggódom nem ártott-e neki hogy szoptattam. A gyerekorvos ma nincs az ünnep miatt. Érdemes lenne felhívni az ügyeletet?
2022. márc. 15. 11:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

#7 "Fuh, hàt a tàpszerrel többet àrtottàl..."


haha persze, mintha legalabb merget itatott volna vele.... hagyjuk mar komolyan

2022. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a hús? Csak amiatt kérdezem, mert nálunk most "tarol" valami hányós-hasmenős vírus (fél ovi beteg, én is elkaptam a gyerektől), azzal tuti lehet szoptatni, mert nem megy át a tejbe a kórokozója, max neked rossz, mert hamarabb kiszáradsz ha szoptatsz is.
2022. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!