Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet baja a kisbabámnak?

Lehet baja a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
Tegnap vendégségben voltunk, ahol furcsa íze volt a húsnak. Mivel senki nem panaszkodott, gondoltam csak más a fűszerezés mint amit megszoktam (valami gyömbéres szójás volt, sok fokhagymával). Este már fájt a hasam, de azt gondoltam csak az erős fűszerezés miatt, így este is és éjjel is szoptattam a kisbabám. Hajnalban már nagyon rosszul voltam (hányás, hasmenés). Férjem szintén es a vendéglátóink közül az egyik ugyanúgy. Szóval nagyon valószínű hogy valami nem volt rendben az étellel. Reggel már nem akartam szoptatni a kislányom. Mivel sajnos nem volt itthon tápszer (tudom, felelőtlenség, de ami volt azt egyszer megbontottuk, lejárt és nem vettem másikat) így vízzel próbáltam itatni, amíg férjem keresett egy ügyeletes patikát. Nem fogadta el és a teát sem így kénytelen voltam egy kicsi anyatejet adni neki. Azóta kapott tápszert, de aggódom nem ártott-e neki hogy szoptattam. A gyerekorvos ma nincs az ünnep miatt. Érdemes lenne felhívni az ügyeletet?
2022. márc. 15. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Keress facen egy laktációs tanácsadót és kérdezd meg. Ő fogja tudni. De szerintem nyugodtan szoptathatsz.
2022. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ugyan mi baja lenne?
2022. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem kellett volna tapszer, szoptass.

Egyedul gombamergezesben nem szabad szoptatni ( de ugye abba nagy vaoszinuseggel belehal az anya is ), minden massal igen, foleg azzal, hogy leHET kicsit mas ize volt a husnak.

2022. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Campylobacterrel (romlott hústól) nem szabadott szoptatnom.
2022. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
4-es, rosszul mondtak. Gondolom nem vegzett, hivatalos szoptatasi tanacsado mondta, hanem egy mezei haziorvos.
2022. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Ántsz-es orvos mondta, nem egy szoptatásmániás okj-s "tanácsadó".
2022. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Fuh, hàt a tàpszerrel többet àrtottàl...

Àntsz-es nek nem szakterülete a szoptatas.

2022. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

6- os Antsz-es orvos 😂😂😂

Na hat az aztan piszkosul ert a szoptatashoz!

2022. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Legközelebb majd fülfàjàssal meg csonttöressel is ÀNTSZ-es orvoshoz megyünk, az ùgyis mindenhez èrt :D
2022. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
9. Akkor inkább menj a laktációs tanácsadóhoz. Majd bekeni neked anyatejjel, az úgyis csodaelixír. 🤦🏻‍♀️😂
2022. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!