Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire normális, hogy nem...

Mennyire normális, hogy nem akarok szoptatni?

Figyelt kérdés

A közeljövőben tervezünk párommal gyereket, és ezzel kapcsolatban egy dolog nagyon aggaszt. Mégpedig hogy mi lesz ha már meg lesz a gyerkőc. Mivelhogy tudom, valami nagy gáz van velem amiért irtózok a szoptatás gondolatától. Nem tudom megmondani miért, nálam igazából a mellem a fő erogén zónám, és én teljesen összekapcsoltam a fejemben ezt a dolgot a szexualitással. (igen, tudom hogy az nem olyan lesz, de azt se tudom elképzelni, hogy ha a mellemmel már a gyerekem csinált valamit, utána a párommal való együttlét már furcsa lesz számomra) Tudom, ez nagyon tabu téma, és nem is merném ezt arcom vállalva kitenni, mert én is szégyellem magam emiatt hogy ilyenekre gondolok, mikor elvileg a gyereknek ez a legjobb, és én ezt elvenném tőle az önzőségem miatt. De tényleg nagyon aggaszt..

Esetleg ha valaki járt már hasonlóan, hogy nem azért nem szoptatott mert nem tudott, hanem mert nem akart, meg lettél társadalmilag bélyegezve, értek téged emiatt támadások(gondolok itt rokonra, orvosra)?

Egyébként szerintem minden másban szuper anya lennék, imádom a gyerekeket és nagyon óvó-védelmező típus vagyok.



2021. júl. 5. 20:02
1 2 3
 21/26 Nazaret ***** válasza:
37%
Ez a baj azzal, hogy a mai túlszexualizált világban elfelejtjük, hogy a a mell elsősorban a baba táplálására való és csak utána szexuális terület. Illetve, a kettőt szét kell választani!
2021. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
54%

Nazaret


És erről nem a nők tehetnek, hanem javarészt a férfiak egy perverzebb része.

Hányszor hallok olyat, hogy olyat szólnak be kismamának, kisgyerekes anyának, hogy ők is ennének onnan ahonnan a gyerek. Vagy a mocskos szoptatós poénok. Nagy melleim vannak, tini korom óta kaptam a mocskosabbnál mocskosabb megejgyzéseket, mi van folyik a tejed, hú de szopnám a cicid és hasonló vagy amikor ismerős a közös társaságban azzal élcelődött, hogy akkora melleim vannak biztosan be fogok élvezni szoptatásnál...A férfiak pervez dolgai/mellfüggése miatt szívnak a nők és ők vannak megszólva, ha nem akarnak szoptatni emiatt.

2021. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Nazaret ***** válasza:
31%

Utolsó !! Értem, de a nőnek kellene agyban átállni a mell szerepével kapcsolatban! A perverz férfiak megjegyzéseivel, csak azt lehet tenni, hogy elengedjük a fülünk mellett!!!!

Normális férfi felfogja, hogy először a babáé a cici és csak utána erogén zóna! Ez van!

2021. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
69%
23 szerintem meg normális ember legyen az no vagy férfi elfogadja, hogy van aki akar szoptatni és van aki nem. A háttérben húzódó indokokhoz meg pont senkinek semmi köze.
2021. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
66%
Normalis nem vagy egyedul. en egy napig szoptattam aztan 3 napig lefejve adtam es 5. naptol tapszeres volt. Undorodtam ahogy a szajaval a mellemhez ert meg kaparaszott a kezevel a mellemen. Ha ujra szulnek akkor egyaltalan nem engednem hogy a mellemhez erjen.
2021. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
66%

23 as nak. mindenki mas . en a mellemet kizarolag erogen zonanak tartom sose engednem hogy mas mint egy ferfi megerintse , fokent nem a szajaval. a gyereknek ott a cumisuveg meg a tap, ezt musort nem nekem talaltak ki, es ezt nem en gondolom igy egyedul hidd el. Volt egy ismerosom ott a ferje mar eleve kerte a feleseget hogy ha meglesz a gyerek ne a mellebol szoptassa. Ha jol tudom 4 hetig adtak neki lefejve a tejet aztan tapszerre tette az anya.

jol fejlett semmi baja a gyereknek.

2021. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!