Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem eszik túl sokat?

Nem eszik túl sokat?

Figyelt kérdés

Két és fél hetes a kisfiam. Sajnos alapból nem indult meg a tejem rendesen, így minél nagyobb az igénye annál kevésbé tudom azokat kielégíteni. A két ciciből tud összesen kipréselni magának kb.60-70-et és ezt pótolom neki tápszerrel. Kb. 100-at mindig fogyaszt hozzá. Bár ebből elég sokat visszabukik.

Nem sok ez így egybe? 180-190-eket eszik egy-egy alkalommal.

Mondjuk elég jó súllyal született, 3700grammal.


2010. aug. 21. 06:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, mennyi ideig tart egy szopizás?
2010. aug. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A két cicit letudja kb. 20 perc alatt, aztán kb. 30perc még a tápszer.Persze többször büfiztetem is közben.
2010. aug. 21. 07:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó sokat eszik, de legalább jó erős lesz a kis szervezete, a babák tudják mennyire van szükségük, szerintem ne izgulj emiatt.
2010. aug. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha sokat bukik akkor túleteted egy kicsit.legalább is az én babám csak akkor bukik ha többet eszik a kelleténél de a kakija is elárulja utána mindig.mert zöld.de ne izgulj tapasztald ki.5hós kisfiú anyukája
2010. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 30 percig szoptatom a babámat cicinként. 10-10 perc alatt kiüríti, de aztán újratermelődik. Ezt már próbáltad, hogy hosszabb ideig rajtahagyod a babát?


Az én véleményem is egyébként az, hogy a felesleget bukja vissza a babád.

2010. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xStefix ***** válasza:

Ha pótolsz, akkor idővel egyre többet kell majd pótolnod, mert a tejmennyiséged stagnál (vagy rosszabb esetben csökken), de ő meg egyre többet kér majd...

Ha gondolod, írj egy privit, hátha tudnánk még tenni valamit, hogy jobban meginduljon a tejed.

2010. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SZia xStefix! Ha nem gond holnap vagy hétfőn irnék neked privit! Olvastam többször is hogy másnak is tudsz segiteni. (van egy kis baj s jól jönne a segitség)
2010. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xStefix ***** válasza:
Várom a leveled, remélem, tudok segíteni. :)
2010. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!