Van egy 5 hónapos kisfiam anyatejes és be szeretném festeni a hajam mert már gyötrelmes ahogy kinéz Lehet hajat festeni ha anyatejes a baba!?
Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 12:55
1/4 anonim válasza:
Nekem 9 hónapos a fiam,intenzíven szoptatom. A hajam 5 hetente festem. Én nem gondolom,hogy lehet tőle baja.
2/4 anonim válasza:
Terhességek és szoptatások alatt is festettem, egészséges mind a 4 gyerek.
3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. aug. 25. 13:01
4/4 anonim válasza:
Szintén festettem terhességek és szoptatások alatt is 4-5 hetente.
Az ég világon semmi baja nem lesz a babának.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!