Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szopiztatás miatt lehet haj...

A szopiztatás miatt lehet haj hullás?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ezzel össze függésbe lehet-e hozni, de kb 2 hónapja nagyon durván hullik a hajam. Eddig csak hajmosásnál jött ki egy kisebb csomó, most meg minden fésülködésnél kijön annak a duplája, szóval nagyon sok hajam hullik.

4hónapja szopiztatok, és csak kb két hónapja durvult el. Ez lehet a szoi miatt? Vagy valami más?


2010. júl. 21. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A terhesseg alat termelodo hormonok hatasara hajad erosebb es dusabb lett, ami sajnos a szules utan lassan visszaall majd a regi formajara, szoval termeszetes folyamaton esel at.
2010. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hajajj...Kitartás, majd elmúlik...:)
2010. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha nagyon hullik, akkor nézess egy vérképet, kérj pajzsmirigyvizsgálatot. Én úgy jártam, hogy a szemöldököm kezdett el hullani, elmentem dokihoz, kiderült, hogy szülés utáni pajzsmirigygyulladásom lett, már 14 hónapos a kisfiam, de még mindig nem rendeződött a dolog...majd ha teljesen abbahagyom a szoptatást akkor lassan talán visszaáll a hormonháztartásom is.
2010. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!
2010. júl. 21. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam a baba négyhónapos korában kezdődött, kb. 3 hónapig tartott. De nőtt új hajam! Próbáld ki a Varga cseppeket a hajadra. Ez olyan hajszesz féle és nagyon jó!
2010. júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a szptatással, hanem a terhesség és szülés utáni hormonváltozásokkal van összefüggésben, tehát minden anyuka átmegy ezen.

És nem segitenek pont ezért a csodaszerek, akkor is ki fog hullani, aminek ki kell hullania, tehát ne pazarold a pénzt csodaszerekre.

2010. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A hormonváltozás miatt van!!!

(Pajzsmirigyet kellene nézetni,és olyan vaskészítményt,amit lehet szedni szopi alatt!)

2010. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullott. Vasat írt a doki nekem és a Sunfleur gyógynövényes sampont és hajszeszt használtam. Maximálisan beváltak!
2010. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!