Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ezt hogyan fogom megoldani...

Ezt hogyan fogom megoldani egy 3-4 hetes kisbabával? Több kórházba is el kell mennünk vizsgálatok miatt, de előre rettegek tőlük.

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy nagyon korán kell bemennünk minden intézménybe, egy ilyen pici babával hogyan fogom ezt a tortúrát végigcsinálni? Mi lesz, ha várakoznunk kell, hogyan fogja ezt kibírni? Mit vigyek neki, ami feltétlenül szükséges (pelenka, víz, stb). Hogyan öltöztessem fel a kórházakba? De a legfontosabb kérdésem, hogy hogyan fogom megszoptatni? Készítsek neki tápszert arra az időre? Ne mááár... Fejni egyáltalán nem tudok, mindent ő maga szív ki. Hova fogok tudni vele elvonulni? Már előre látom, borzalmas tortúra lesz ez nekem, de főleg neki, szegénykémnek, tiszta stressz... Ti hogyan oldottátok, oldanátok meg? HELP!!!
2010. júl. 14. 16:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%

Nekünk is nehéz volt. Mi is mentünk csípőszűrésre,fejlődésneurólógiára,szemészetre,ortopédia... Mindenhol meg tudták mondani hol lehet szopiztatni. Én egy sima polót vettem mindig fel és az alatt elfért a babám.Kényelmesen meg tudtam szoptatni. Vigyál forralt vizet neki ha nagyon meleg lesz. Mi babánk kkocsiban alszik ahogy megérkezünk felkel...Én egy kis sport utazóba szoktam bepakolni. Egyik felébe pelus,másik felébe popsitörlő és krém. Középre meg pótruha,kis pléd neki és textilpelus.Ill használt pelusnak szemetes. Oldalsó rekeszbe meg irataink. Kulcs,telefon hasonlók..

Kisplédet azért viszünk mert a kórházakban hidegebb lehet.

2010. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,Off-olni fogok, csak aki lepontozta a válaszokat ugyan írja már meg hogy miért???
2010. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!