Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Iszonyúan fáj a fejem már...

Iszonyúan fáj a fejem már reggel óta, milyen gyógyszert lehet bevenni, ha szoptatok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
nekünk a kórházban algopyrint és panadolt adtak.
2008. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én algopyrint szoktam a védőnő ezt mondta.
2008. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
algophyrint biztos lehet. iszol eleget, meg pihensz? Nem fájhat attól?
2008. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi ,iszom eleget pihenni már kevesebbet,de migrénes fejfájás valószinű az időváltozásra.
2008. nov. 15. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Algopirint ne!

Csak panadolt vagy rubofent ezek paracetanol tartalmúak,ártalmatlanok a babára.

2008. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy paracetamol tartalmú legyen. Ilyen pl. a Panadol ami ismertebb. Nekem a kórházban Paramax nevű tablettát adtak és nagyon jó volt a hatása, az is paracetamol tartalmú, csak javasolni tudom. Algopyrin-ről is hallottam már, de arról nagyon vegyesek voltak a vélemények (csakúgy mint ahogy itt is olvastad), így azt nem kockáztatom.


2 hetes kisfiú anyukája

2008. nov. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam már két éves, még mindig szopizik. 7 hónapos koráig nem is fogadott el mást a tejcsin kívül. Így elég rutinos vagyok már. :)

Én fejfájós vagyok, de mióta terhes lettem Vele, a mai napig nem vettem be gyógyszert semmilyen fájdalomra. Csak homeopátiás bogyókat használok. Nekem nagyon bevált.

Egy homeopata orvos tud segíteni és szert ajánlani, magadtól nem érdemes keresgélni, mert sok mindent figyelembe kell venni a pontos bogyó kiválasztásához.

De most vegyél be olyat, amit a többiek is ajánlottak, aztán keress fel egy ilyen dokit, ha még sokáig szeretnél szoptatni és elkerülni a gyógyszereket.

2008. nov. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!