Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Bilivásárlás előtt állunk....

Bilivásárlás előtt állunk. Melyik a praktikus? Látom, van már mindenféle csicsás. Érdemes ezeket vásárolni, vagy pont elég az egyszerűbb?

Figyelt kérdés
okt. 13. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én hagytam, hogy a kisfiam válassza ki.
okt. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
A legegyszerűbb zöld ikeás volt és tökéletes volt. 🤷‍♀️
okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Sima pepcos. A drága sem tud többet. 3 gyerekem van. Első gyereknél én is megvettem minden drága cuccot, de rájöttem, hogy felesleges volt.
okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Minél egyszerűbb, annál jobb. Az egyetlen hasznos extra, ha a közepe kivehető, mert akkor elég csak azt üríteni, mosni.

Nekünk van egy ilyen [link] ezzel az a bajom, hogy amikor kiöntöm a tartalmát, a széles peremen végigfolyik a pisi, a wc mellé is tud folyni.

Ezt [link] jobban szeretem, mert kiveszem a közepét, nem folyik mellé semmi.

okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk is a legolcsóbb zöld ikeás volt, meg az ikeás zöld-fehér wc szűkítő, és tökéletes. Ő is tudja használni, tehàt rárakja magának a wcre, ha kell.
okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Az én gyerekem csakis fehérbe volt hajlandó, mert olyan volt a mesekönyvben. Ez már a harmadik volt, amit vettünk, mire rájöttünk, hogy ez a probléma. Illetve anyósom vett a kínainál, annak kisebb az átmérője, én pl nem is gondoltam, hogy ebben is van különbség, de majdhogynem kicsi volt, pedig a gyerekem se nagy termet.
okt. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Én WCre szoktattam őket egyből. Vettünk egy bilit, talán Pepcoban, de csak azért ha foglalt a WC és még nem birják visszatartani, viszont tanítottuk őlet erre is első perctől, hogy próbálják tartani. Én nem akartam magam azzal szivatni,hogy még a biliből is takarítsam a 💩

WC és lehúzták, majd kezet mosnak. Most 7 és 5 évesek, teljesen önállóak ebből a szempontból.

okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Sima olcso kek bilije volt.

Majd vettunk felepot a WC hez es azt hasznalta.

okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Megvettük a lányomnak,de előre kipisilt belőle 😅😁. Úgyhogy a kezdetektől wc szűkítőt használtunk fellépővel. Sokáig fel- és le kellett venni a wc-ről. De nekünk ez nem volt gond.
okt. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Az első gyerek egy egyszerű bilit használt, gyorsan megszokta, aztán fél év múlva wc szűkítőt kapott fellépővel az Ikeából. A második gyerek nem volt hajlandó használni a sima bilit vagy vécét, helyette kaptunk ajándékba egy zenélő, mini wc formájú bilit, arra szokott rá. A közepét kivettem, elmostam, ő lehajtotta, ha végzett és így megtanulta.
okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!