Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős iskolásnak melyik a...

Elsős iskolásnak melyik a praktikussabb?

Figyelt kérdés

Majd csak jövőre megy elsőbe a lányom de nézegetem a táskákat hiszen most nagy akciók vannak.

Nem tudom melyik lelle a praktikussabb aminek csak egy nagy parkoló felülete van vagy aminek van egy nagy egy közepes és egy kisebb.

Leginkább a 3pakolos tűnik praktikussabbnak. Az én elgondolásom szerintem a nagyba lehetnének a tanszerek a közepesbe az uzsonnája a kicsibe meg zsebkendő, kicsi nedves törlőkendő,plusz hajgumi ilyesmik.

Nektek melyik vált be?

Hogy pakoltok a táskába?



szept. 1. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ezeket szerettem

[link]

szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lányomnak is ars una táskája volt, ráadásul ő gerincferdüléses is.

Nagyon zavarta és piszkálta a derekát a táska alja, és alig megpakolva is nehéz volt neki.


Első 2 osztályba praktikusabb szerintem az egy fakkos táska, ha a te gyermeked is hajlamos minden szart gyűjteni, hidd el jobb, mint 8 millió zsebből kiszedetni mindent. 🙄🤪

szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy fakkos, belül max. füzetekosztóval. Így se fog semmit megtalálni.
szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

PraktikuSabb. Egy db S.

Ez teljes mértékben gyerekfüggő. Van, aki az egyterűben is rendet tart, van aki pedig a több fakkos táskában is rendetlen.

szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Előbb tud meg a sulitól kell e egyáltalán táska. Nálunk pl. nem hoztak haza semmit csak a torna cuccot.
szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Rn is belefutottam az ergonomikus, ars una csoda utcajaba. Jobb egy kis sima konny. Ezek nehezek,kocka alakuak. Dd vidd a gyerket es probaljon is. Ezert nem vennem meg 1 evre elore. Lehet 1 ev alatt annyit valtozik, az izlese is. Most gyerekes de egy ev mulva ranez es azt mondja ez dedós, nem kell
szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Meg kell várni, amíg megmondják kell-e egyáltalán táska, vagy hogy mit kell hazavinni.
szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Sajnos az itteni iskolába minden nap vinni-hozni kell a táskát.

Semmiképpen nem olyan taskát szeretnék neki ami "menő" nála most pl Gabi babaháza és hasonló tematikájú hanem olyat amit 1-2évig tud használni és nem lesz túl gyerekes.

Illetve nem feltétlen most tervezem a megvételét egyenlőre nézelődök a lehetőségek közül illetve van több ismerős elsős gyerekkel majd tőlük is szeretnék érdeklődni hogy náluk hogy alakult be e vált amit vettek és stb.

szept. 1. 13:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is mindennap cipelni kell a cuccokat, nem is keveset.

Nekünk bevált az Ars Una táska, mindenképp az egy fakkosat ajánlom, vékony kis elválasztó van bennük, az jó.

Szerintem vannak tök jó minták is, ami 1 év múlva még nem lesz ciki.


Viszont, ha alacsony és vékonyka a kislányod akkor nem ajánlom ezt a márkát, mert elég széles táska, nem is olyan könnyű, hát még megpakolva… kényelmetlen lesz.

szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor úgy tűnik az egy részes a jobb.
szept. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!