Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért nem akar ráülni a bilire?

Miért nem akar ráülni a bilire?

Figyelt kérdés

Kisfiam két éves volt áprilisban. Folyékonyan beszél, egész mondatokban, rövid verseket megjegyez, páros lábbal ugrál szerintem nagyon ügyes mindenben. Egy ideje próbálkozunk a szobatisztasággal. Eleinte szívesen ráült a bilire, nem produkált bele semmit de mindig megdicsértem azért is, hogy ráült. Bíztattam, hogy sikerülni fog. Olvassuk a pápá pelus könyvet milliószor imádja. Egy ideje viszont nem hajlandó ráülni azt mondja nem is akar inkább soha bilibe pisilni. Nem erőltettem soha nem volt kötelező csak ha akarta ő is. Mit csináljak, hogy visszahozzam a kedvét? Miért nem akarja már vajon?

Nem akarom erőltetni sem de szerintem már érzi amikor kell neki vannak jelei és jó lenne ha mire oviba megy szobatiszta lenne.


aug. 8. 20:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#20 vagyok, azt akartam még írni, hogy a maci után megkérdezem újra, vagy a maci is szokta invitálni őt, és akkor sokszor mégis ráül.
aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A fiamnal az valt be h latta a noveret aki akkor 5 eves volt bilibe pisilni. (felujitasban voltunk nem volt meg kesz a wc) nyar is volt, meztelenkedtek a kertben, le volt teve a bili a zereszra h majd abba pisiljem. Erre hozza az akkor ket eves fiam h nezd! Mondom oke teli a bili de minek hoztad ide? Vidd vissza. (Nyakig poros voltam a fal vesestol) ez megismetlodot parszor mire leesett h a fiam pisilt bele es azt mutogatja. Osszel volt kisebb visszaeses par baleset. De a pelda mutatas nem rossz.


Vagyik kerdes pl a gyerek volt bent veled a wcn mikor pisiltel? Latta mit csinalsz? Mert lehet h eroltetes nelkul kedvet kap arra h ugy csinalja ahogy a nagyok.

aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!