Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kaphatun magasabb családi...

Kaphatun magasabb családi potlékot?

Figyelt kérdés
12 éves kislálnyom bepisil orvosnál voltunk de nem találtak semmit. itthon nagyon durván viselkedik akár mit kérdezünk tölle ö csak durván kiabálva tud válszolni, és ha valami problémája van akkor azt veréssel is kimutasa. volt olyan is hogy felnötnek is nekirontott, már többen monták hogy százalékoltassam le mert ez normális dolog hogy már szinte senki nem mer hozzá szolni a családbol.
2010. márc. 2. 05:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Vidd el nevelési tanácsadóba vagy pszichológushoz! Az, hogy így viselkedik, arra utal, hogy otthon nincs valami nagyon rendben.
2010. márc. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

12 éves gyereket leszázalékoltatni:-D Röhej!

Orvos kell neki, segítségre van szüksége. Nagyon rossz lehet neki a tudat, hogy bepisil. Lehet testi, de lelki oka is.Ha eddig nem tette, akkor nagyon fontos lenne kivizsgáltatni, mitől van. Előfordulhat, hogy ez okozza a viselkedési gondokat is. Mindenképpen orvost javaslok. Nem leszázalékoltatást, (jesszus!), hanem segítséget a gyereknek.

2010. márc. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
szia köszi válszt nem hinném hogy itthon nincs rendben valami mert a többi gyerekem nem ilyen. épp ez az hogy ö az aki mindent meg kap itthon de elfogom vinni mert én látom hogy nem stimmel valami de azért köszi mégegyszer a válszt
2010. márc. 2. 06:19
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos rendben van minden nálatok otthon, de azért az elgondolkodtató, hogy nem azt kérdezed, hogyan segíthetnél a gyereken, hova fordulj, hanem hogy kaphatsz-e magasabb családi pótlékot.
2010. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat!! itt már kérdés se lehet felrakni mert egyböl ugy tüntetik fel az embert hogy rossz szülö!!!! azért nem azt kérdeztem hogy hova vigyem orvoshoz a gyerekemt mert egy maszek orvos nem olcso mulatság!!!!! és gondomom hogy nem te fogsz ráadni pénzt arra hogy elvigyem a gyerekemt az orvoshoz!!!
2010. márc. 2. 12:01
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apám ütötte-verte Anyukámat,sokat ordítozott, részegeskedett én pl. azért pisiltem be sokáig.Féltem mindenkitől, a hangoskodástól!Egyik tesómnak sem volt hasonló, csak rám hatott így a dolog!Szerintem menjetek el egy nevelési tanácsadóba(INGYENES), ott elmondják mit tudtok tenni!De egy 12 éves gyereket nem fognak leszázalékolni, és emelt családi pótlékot sem fogsz kapni ilyen problémára!Ha pszichológusra van szüksége, akkor pedig van SZTK, ott elvileg ingyenes!
2010. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, én szívesen finanszírozom az INGYENES orvosi segítséget, amire a gyereket rég el kellett volna vinned.

Én finanszírozom, mert az adómból fizetik.

Szóval azzal foglalkozz, hogy meggyógyítsák a gyerekedet!!!

Egyébként kérdezz bátran ilyeneket is, csak ezt legközelebb előzze meg az a kérdés, hogy "HOVA VIGYEM a gyereket, hogy meggyógyulhasson?" Utána jöhet az, hogy "hogyan kaphatnék több pénzt?"

2010. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2010. márc. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Mire fel akarsz magasabb családit? Vagy az mégis nyújtana egy kis vigaszt, ha kiabál veled a lányod?

DE egyébként, ha annyira nagyszerű anya vagy, mint amilyennek állítod magad, miért nem tudod mi a baja a gyerekednek? És ha rendezett családi viszonyok közt éltek, akkor kitől tanulta, hogy neki ronthat felnőtteknek, meg üvöltözéssel kell lerendezni a problémákat?

Az iskolában minden rendben van, mert ha a tanárnővel is üvöltözik meg megveri, a tanárnő mit mond, ő mégiscsak tanult pszichológiát?

2010. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért kell neki rontani szegényre??!!

De most komolyam,hol írta,hogy ő tökéletes anyuka??

Valoszinűleg ideges az anyuka,a lánya egészsége miatt és honnan tudod milyen élete van,neki??Fizetni a csekkeket meg mindent a több gyerek melett,és a lánya egészség állapota is így áll és még itt is az oltást kapja.


Kedves Anyuka:

Elöszőr elkell vinni kivizsgálni,mind a vizeletet mint ezt az ugymond dürohamot.Mivel ha a gyerekben kialakult ez a fajta dühroham azt nem biztos,hogy a családtól veszi át.Ezért kell elmenni kivzsgálni minden képpen.

Ezek ingyenesek,ha nem magán rendelésre mentek.DE.minnél hamarabb elkell vinni,mert ez a későbbiekben baj lehet és egy 12 éves gyereket még talán könyebb lesz kigyógyitani ebből.Ez nem játék komoly okai is lehetnek ennek és már rég kikelett volna ezt vizsgáltatni és megbeszélni a lánnyal,mert talán mégis családi okok vannak itt,hisz lehet,hogy te nem tudod,de a lányod lehet,hogy lelki ember és meghallott olyanokat is amit nem kelett volna.

Nem vesztette el senkijét mostanába?

Veletek milyen a viszonya?Apukával,tesókkal és VELED?

A sulival mi a helyzet?

És mióta ilyen a viselkedése??

2010. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!