Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kiságyba szoktatás hogyan?

Kiságyba szoktatás hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan lehet egy két hónapos babát átszoktatni a kiságyába? Jelenleg köztünk alszik, de már most irtó kényelmetlen, de ahogy a kiságyba akarom rakni ordít és nem marad benne :(


2010. jan. 30. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy sikerült,hogy 3 hónaposan elkezdte felfedezni a dolgokat.Szereltem mindenféle zörgős,csillógós játékokat elé.Közel,hogy a kis kezével el tudja érni.Akkor kezdte a forgót is felismerni,azt nagyon szerette.Játék közben elaludt.Ő már 9 hetes korától aludt éjszaka 18-06.A kiságy mellettem,ha sírt cumi a szájába.Most is így van.Nyugodtabban alszom,hogy nincs ott,mert ő már 10 hónapos.Külön szobába nem tudom költöztetni,helyhiány miatt.
2010. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! enyém első perctől külön aludt, tesómnak volt ilyen gondja. az is megoldás, ha hagyod egy ideig, had bőgjön, előbb-utóbb abbahagyja. vagy ha sír, menj oda hozzá, simogasd, nyugtasd meg, de ne vedd ki. ez hosszadalmasabb, tesómnak az előbbi vált be, de van, akinek meg az utóbbi a jobb.
2010. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne bőgesd, baromság! A biztonságérzetét teszed csak tönkre. A megfelelő és kiméletes módszer az eltart néhány hétig, de megéri. Kell valami amit odateszel mindíg mellé, akár egy (halkan) zörgős játék, akármi, csak tudja, hogy ott van. Aztán ha megszokja és elfogadja, akkor már a ruhaszárítón is altathatod, ha mellette van a kis kedvenc akkor alszik...
2010. febr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg az baromság h ilyen "kedvenccel" szoktatják a kiságyba a gyereket, sztem is jobb ha egy kicsit hagyod sírni, de a legfontosabb h legyél kitartó, ha elhatároztad h átakarod szoktatni akkor most tedd meg míg csak 2 hó-s mert később nehezebb lesz!!! Azt javaslom h az esti fürdés után meg cici után rakd a kiságyba és maradj mellette, beszélj hozzá, simogasd, ringasd, és akármennyire is sír NE VEDD KI!!!! Hidd el meg fogja szokni és jó lesz!!!Én is így csináltam az enyémmel bár én kezdettől fogva külön szoktattam, de nekem is sokat sírt az elején, eléggé el is fáradtam de kitartottam és meg lett az eredménye most jól alszunk mind a 3an ő is én is és az apukája is:D
2010. febr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!