Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy álljak neki a dolognak?...

Hogy álljak neki a dolognak? Aki volt hasonló helyzetben segítene?

Figyelt kérdés

5 éves kisfiam kezelhetetlen, nevelési tanácsadóba vagy pszichológushoz szeretném vinni.

Nem tudom, hogy kezdjek neki.

Egyszerűen csak hívjam fel a nev tant és kérjek időpontot? Vagy keressek egy gyermek pszichológust magánúton?

Kell az óvónőktől kérnem róla jellemzést?

Aki volt hasonló helyzetben segítene?


2014. jan. 18. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Írd le, hogy konkrétan mia a gond, miben kezelhetetlen?


Nevtanba kérj egy időpöntot, nem kell küldenie titeket senkinek. Elmenetek és a konzultáción elmondanak mindent.

2014. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fogad szót, bármit kérünk tőle nem csinálja meg, üvölt, hisztizik, verekszik, beleröhög a képembe ha kérek valamit, .... és még sorolhatnám. Ha megbüntetem bosszút áll. Mindig ilyen volt, de most telt be a pohár.
2014. jan. 18. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Fel kell hívni a helyi nevelési tanácsadót időpontért, ami nem most lesz, mert telítve vannak..

Ha van pénzetek magánra, akkor én oda vinném.

[link]


Ő nagyon jó szakember, illetve, ha nem vállal, akkor ajánlani fog valakit. Együtt kell változtatnotok és jó, hogy elmész segítségért, most még nem késő:)

2014. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vidéken lakunk, nagyon messze a fővárostól.

Mennyibe kerül kb egy gyermekpszichológus?

2014. jan. 18. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidéken olcsóbb lesz. 3000-15000 egy alkalom. Szakembere, rendelője válogatja.
2014. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg marad a nevelési tanácsadó, mert amennyi alkalom ránk várna, azt nem bírjuk kifizetni ilyen tarifákkal.
2014. jan. 18. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!