Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért rajzol ilyen dolgokat a...

Miért rajzol ilyen dolgokat a kislányom?

Figyelt kérdés
A 7 éves kislányom mostanában nagyon furcsa dolgokat rajzol. Meztelen, meg megkötözött embereket, vagy állatokat, mindenféle megdöbbentő, és undorító dolgot! Nem tudom, hogy hogy lehetnek egy ilyen kis gyereknek ilyen gondolatai. Nem látom hogy gond lenne itthon, vagy az iskolában, néha kimerült vagyok, és ingerlékeny ennyi az egész; de soha nem bántanám a gyermekemet. Azt a férfit akitől teherbe estem, nem ismeri, a páromat már 2 éve ismeri, és látszólag minden zökkenő mentes.
2009. jún. 3. 14:05
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Hát amikor kicsi voltam, nem gondolkoztam hogy na, most ilyet meg ilyet fogok rajzolni.. Csak úgy jött. Ezek bennem vannak..
2009. jún. 23. 19:27
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Ès manapaság még rajzol ilyeneket? Még vannak ilyen gondolataid?Ha igen ,sem szégyen csak szukséged van segítségre,hogy megértsd miért is rajzolsz ilyeneket!!!
2009. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen velem is volt amikor kicsi voltam, azt se tudtam mit rajzolok csak vitte a kezem a ceruzát... És valahogy mindig a mikulásnál kötöttem ki..

Szerintem, lehet, hogy volt egy rosz emléked mondjuk háziállatról aki elhunyt vagy ilyesmi... És csak tudat alatt motoszkált benned a gondolat!

Nem tom minek kell azt mondani, h elmebeteg. Sztem meg azok agyilag korlátoltak, akik ilyet feltételeznek egy emberről!

2009. jún. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
AKKor kinek van párja? Ki lett trhes mástól? Mi igaz és mi nem ? Beteg az tuti!!!
2009. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
77%

Huu ha most ott lennék melletted 2 hatalmas pofonnal díjjaznám ezt amit csináltál. ne is haragudj, de ezt az oldalt nem azért találták ki, hogy ki mekkora hülyeséget tud irni, hanem ha az embereknek segtségre van szüksége, mer hirtelen nem tudja kinek elmondani, vagy nem meri senkinem sem elmondani itt megteheti, mer senki nem fog rájönni ki az illető.

Hát azért a pofont megérdemelnéd.

2009. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
58%

Hát te is megérdemelnél 1-2 pofont!

Szerinted mi a #@15+{54}#& tette fel a kérdést?? Igen van aki anoním oldalon sem meri felvállalni, hogy ő volt az, mert ha rögtön kiírja, hog ő mit kap "ez beteg ez hülye ez beteg nézmáá a skrizofén" Valahogy ő is keres egy kérdésre egy választ.. De te sem voltál képes rá válaszolni! Ha valami nem tetszik, nem kell rá írni.. NE OFFolj.. Hopp ez kimaradt???

Lehetséges, hogy a saját szüleiről beszélt..Ebbe bele se gondoltál??! .Primitív.

*Most azért nem írok választ a kérdésedre, mert már írtam elöbb! :)

2009. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Szerintem 17 eves fejjel mar kellene ismerd magad, ha nem is a kozvetlen okat a rajzaidnak, de csak tudod hogy mi van veled, mijen a lelkivilagod :D. Ha pedig valami baj van, akkor keress szakembert, de ha van valami azt szerintem maga az ember is meg tudja oldani:D
2009. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy pszichológus felsőoktatási intézményben személyiségfejlődés órán mesélt el egy ehez hasonló megtörtént esetet. A kislányt többször megerőszakolták és hasonló rajzokkal mondta el, hogy mi történt vele. Keress fel minnél előbb egy orvost!

2009. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
nem lehet hogy azért rajzol ilyesmiket mert vele is megtörtént,és/vagy ezt látta élőben.
2009. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
miért emelted ki? szoktál még rajzolgatni ilyeneket?
2011. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!