Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért rajzol ilyen dolgokat a...

Miért rajzol ilyen dolgokat a kislányom?

Figyelt kérdés
A 7 éves kislányom mostanában nagyon furcsa dolgokat rajzol. Meztelen, meg megkötözött embereket, vagy állatokat, mindenféle megdöbbentő, és undorító dolgot! Nem tudom, hogy hogy lehetnek egy ilyen kis gyereknek ilyen gondolatai. Nem látom hogy gond lenne itthon, vagy az iskolában, néha kimerült vagyok, és ingerlékeny ennyi az egész; de soha nem bántanám a gyermekemet. Azt a férfit akitől teherbe estem, nem ismeri, a páromat már 2 éve ismeri, és látszólag minden zökkenő mentes.
2009. jún. 3. 14:05
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Csak rajzoltam kisiskolás koromban.. most már nem.. de azért elég defektes vagyok így is:P
2009. jún. 3. 21:13
 12/32 anonim ***** válasza:
89%
de jó, hogy itt össze vissza lehet hazudozni!
2009. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Talán mégis csak fel kellene kersned szakmebert!Ez nem jelenti azt hogy rogton bedugnak valahová,hiszen te tudod hogy ezek a dolgok amiket "rajzoltál" vagy rajzolsz,nem jók!Mellesleg ha itt felteszel kérdéseket nem kellene hazudnod,mert ez név nélkul mukodik.Ha valóban meg szeretnéd tudni mit gondolnak az emberek akkor írj nyugottan,és olvasd a jó vagy kevésbé jó válszokat!
2009. jún. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
97%
Beteg vagy te! Megvannak meg azok a rajzok? Vidd el oket pszichologushoz, esetleg olvasd el Csernus konyveit is hatha rajossz hogy miert vagy defektes!
2009. jún. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
87%

Az utolsó hsz-re reagálva, nem biztos, hogy jó dolog amikor elolvasol könyveket, és úgy próbálod magadat kianalizálni, és segítséget nyújtani magadnak.

Nem rossz dolog, de attól nem leszel pszichoanalitikus, hogy elolvasol 3-4 könyvet. Ezzel vigyázni kell!

Önismeretre jó, mondjuk ez elég lehet.


A hazugság pedig nem szép dolog, itt olyan emberek csoportja van akik őszintén próbálnak segíteni, és ilyenekkel pedig félrevezetheted magadat is, és egyértelműen másokat is. Itt pedig a hangsúly a 'magadon' van, erre is figyelj!

2009. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
TV, internet, plakátok, világ. Szerintem ez a gond.
2009. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
ez most mire volt jó?
2009. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
44%
17:59-es,szerintem meg NEKED nem kellene ide írogatni,egy csomó hozzád hasonló megkeseredett idióta látogatja ezt az oldalt szerintem teljesen feleslegesen.A segítségedet kérték,nem a véleményedet!Ha nem érdekelne,nem válaszolnál.Ennyi!!!
2009. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
79%
te beteg vagy! kezeltesd magad!
2009. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
100%
Én nem vetlek meg, de te tudatosan rajzolsz ijeneket? Vagy csak a kezed visz magától?Nem ok nélkül kérdezem ez nem hülyeség!
2009. jún. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!