Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Utazó gyógypedagógus mi...

Utazó gyógypedagógus mi alapján kapja a fizetését? Mi az elszámolás alapja? Ki igazolja le a megtartott órákat oviban?

Figyelt kérdés
Szülőként soha nem igazoltam le egyetlen órát sem, illetve sok elmarad. Hivatalosan egyéni óra, gyakorlatilag két hasonló gyerek van együtt, erről minket, szülőket megkérdeztek, és így elfogadtuk, mert akkor még kevesebb idő jutna rájuk.

szept. 21. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem te. Beírja a naplóba.
szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindenkinél így van, nem valami szabályos. A nagyon súlyos eseteket szokták csak külön venni.
tegnapelőtt 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Orulj h van. Nekunk kozolte a ped.szakszolg.nem utazgat senki,bent vannak a logopedusok gyogyped.ek a kp.ban. Beerek 8ra dolgozni videkrol,gyerek a falusi oviban, d.e. re adnak idopontot, 9re vissza kene buszoznom, elhozni a gyereket, de nem tudom mert 11kor van a varosba vissza kovetkezo busz, tehat ebed idore ernek be meg utana helyi jarattal a gyerekkel. Akkor mar ehes nyugos,lesz, 12.30kor aludnia kellene az oviban. 15ig van fejlesztesek,igy munka utan sem jo nekik. de 13tol 15ig alszanak,utana 15.30uzsi. En nem ertem,es heti 3x kene d.e. ezt. Kozoltem hogy nem tudom megoldani, nem fogok felmondani ezert. En nem tudom a dolgozo szulok,meg autoval is,hogy oldjak meg,1,5 ora kb oda vissza delelottonkent ugyis.
tegnapelőtt 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az utazó gyp általában kevesebbet tud adni, mint ami járna, mert kevesen vannak (nem túl vonzó pálya, én sem szívesen csinálnám annyi pénzért). Az óvodavezető igazolja le a megtartott foglalkozást.
tegnapelőtt 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-as, mert a tied btm-es. Sokan pont azért harcolnak az sni-ért, mert arra kijön az utazó gyógypedagógus.
tegnap 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5ös, nincs olyan hogy enyém, gyógypedagógus vagyok. Sok sni-s nem kapja meg, ami a papíron van, csak kevesebbet. Lehet, hogy függ attól, merre élsz az országban, de felénk pl autis szakemberből hiány van.
tegnap 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Sok sni-s nem kapja meg."

Szerintem egyik sem. Legalábbis mifelénk nem. A fiamnak heti 4 óra volt kiírva, soha nem kapott annyit.

Auti szakember járt ki óvodába egyébként, bár nem auti kódja volt.

Én mondtam neki, hogy a szociális készségeit kellene fejleszteni, erre azt mondta, hogy kétszemélyes helyzetben azt nem tudja, arra ott vannak az óvónők, azért integrált óvoda. Aha, értem, hát akkor meg nem mindegy, hogy autista szakos vagy nem?

A suliban viszont csak 30 percre jött hozzá ki egy idős bácsika, na abból még sok is volt ennyi. Ott már jobban járt, ha nem hozza ki tanóráról. Tudom, tudom, elvileg nem lehet tanóráról kihozni, de ezt sehol nem tartják be.

tegnap 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!